Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos lenne ha emiatt megsértő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne ha emiatt megsértődnék?

Figyelt kérdés
Van egy srác kivel régebben majdnem összejöttünk,de az exem hamarabb talált vissza mint ahogy ő szint valott volna.A sráccal maradtunk beszélő viszonyba,közben együtt vagyok a fiúval.Sajnos nem jó a kapcsolat,ezt tudja a másik srác,korábban elmondtam neki hogy vacilálok köztük,mert vele tudom boldog lennék de nem tudom a párom elhagyni.A másik srác folyton kedves,vicces,hasonló a világképünk kb..Nemrég bevalotta hogy félt ,amin én úgy tettem mintha meglepödnék.Sokszor írtam neki hogy kedves meg aranyos,erre ő meg tegnap benyögte hogy ezzel kb kitörölheti a seggét,Jogos lenne ha emiatt megharagudnék rá,vagy ez az aranyosozás félreérthető?

2017. ápr. 22. 18:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen félreérthető. Azokat aranyosozzák akik a barátzónában vannak. És bocs de tényleg kitörölheti vele a seggét!

Nem tudod eldönteni mit akarsz, nem jó se neked, se a srácnak.

27F

2017. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nem csak a barát zónádban akar lenni

nem lenne jogos, ha megsértődnél

ha őt akarod, akkor miért vagy együtt mással???

2017. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerintem nem jogos.
2017. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Ez,miért szexualitás? Max tini párkapcsolat....
2017. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod mit veszíthetsz. Szóval nem jogos.
2017. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem jogos, és valljuk be, a srácnak igaza van. Ezzel tényleg nem sokra megy.

N

2017. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető a srác reakciója.

Ha te nem akarod elhagyni a barátodat, akkor ne húzogasd a mézesmadzagot a srác előtt, hogy tudod, hogy vele boldogabb lennél, meg hasonlók. Egyértelmű, hogy ő téged akar. Akkor maradj együtt a barátoddal és mondd meg egyértelműen a srácnak, hogy köztetek nem lesz semmi, mert nem hagyod el a barátodat. Vagy ha tudod, hogy ezzel a másik sráccal boldogabb lennél, akkor meg sajnálatból ne maradj együtt mással. Csak egy szimpla kapcsolatban vagy, amiből simán ki lehet lépni. Nincs házasság, nincs gyerek. Ha mással boldogabb lennél, akkor lépj. Ha meg nem akarsz, akkor meg ne áltasd a másikat, mert nem hogy ilyeneket fog írni, hanem még meg is utál és azt is joggal fogja tenni!

2017. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A srácnak igaza van.


Gondolj már egyszer bele fordítva, hogy te mit éreznél, ha valaki ugyanezt tenné vele, mint te vele.

2017. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De mondtam neki hogy nem mondtam hogy képes is vagyoj elhagyni a párom.De ő olyan kedves,mindig úgy ír neken hogy attól más már rég elolvadt volna.Meg ez a srác írta is hogy félt meg minden,ajj,akkor én most bántom?gyenge vagyok...
2017. ápr. 22. 21:14
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ha csaj lennék, ahhoz húznék akivel jobban érezném magam.
2017. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!