Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, hogy rosszul esik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés

Páromnak egészségügyi gondjai vannak, így megritkult a szex.. ezzel nincs is problémám, mert támogatom a gyógyulásban, nem nyaggatom, próbálok segíteni ahogy tudok.


Tegnap előtt rá akartam mászni, jelezte, hogy most ne, megértettem, és jeleztem neki, hogy jól esne ha kényeztetne.


Semmi.


Tegnap este szexeltünk, nagyon jó volt. 2 óra múlva jeleztem neki, hogy nagyon jó volt a szex, de mi lenne ha kicsit még nyalakodna, mert élvezném nagyon.


Erre semmi reakció igazán, utána mondtam neki, hogy kicsit rosszul esik, hogy nem igazán törődik az igényeimmel.


Erre kiakadt, hogy nem igaz, hogy megint kívánom és hogy az előbb csináltuk, akkor én szex után 5x is csinálni akarom??


Mondtam neki, hogy eddig is mindig mondtam szex után, hogy de rá másznék mégegyszer, mert imádom vele csinálni.


Erre most megkaptam, hogy érdekes régen nem volt ilyen igényem meg stb..


Úgyhogy mostmár nem fogok szólni, inkább masztizok.


Szerintetek jogosan esik rosszul?


Én 24L ő 26F


2017. jan. 4. 07:07
 1/5 hannibalking ***** válasza:
Ez alapján a szituáció alapján már nincs összefüggésben az egészségügyi gonddal az elutasítás maga szóval beszélgetnetek kellene, hogy mi volt ez a hisztis kirohanás. Én valami más jellegű frusztrációt érték a háttérben, talán munka vagy valami egyéb amiben akadályozva/hátrányban érzi magát. Szerintem abszolút jogosan esik rosszul neked, de akkor is a végére kell járjatok nem szabad csak ennyiben hagyni.
2017. jan. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
mondtam már h párt keresek?
2017. jan. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, hogy talán úgy érzi, azért kérem hogy kényeztessen, mert kevés nekem és nem élvezem AnnYira a vele a való szexet. Pedig ez nem így van. És ezt a tudtára is adom és szerintem látszik is.


Mondtam neki, hogy arról nem tehetek, hogy eltérő a szexuális igényünk és én igényelném még.


Persze ezután is én voltam a hibás.

2017. jan. 4. 07:31
 4/5 anonim ***** válasza:
attól még, hogy nem áll fel neki, kinyalhat. szerintem igazad van.
2017. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen gondja van 26 évesen?
2017. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!