Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Tegnap elégítettem ki először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Tegnap elégítettem ki először orálisan pasit, amikor a számba élvezett majdnem elhánytam magam. Ti hogy bírjátok lenyelni? "

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 16:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Legkozelebb mondjad neki hogy egyen ananaszt elotte!
2017. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

6-os jó igénytelen, vagy igazi rabszolga, ha ennyivel megelégszik.... Szánalom.

Meg Te is, kérdező... Ki kényszerít, hogy engedd egyáltalán a szádba?

Nekem nem élvezhetnek a számba.

(Kíváncsiságból párszor kipróbáltam, nyilván önszántamból, de elég is volt. Azóta nem csinálom. 2 és fél éve nem volt g€ci a számban, és nem is lesz.)

2017. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom az orális kielégítéssel és a lenyelésével sem, bár én sem szeretem az ízét. Teljesen mindegy, hogy ki mit eszik, vagy milyen életet él, volt már dolgom dohányzó, nem dohányzó pasival is, egyiknek sem volt rosszabb vagy jobb íze, mint a másiknak. Viszont azért annyira nem rossz, hogy ne lehetne elviselni. Én egyébként össze szoktam az egészet gyűjteni a számba és egyben nyelem le, olyankor kevésbé érzem az ízét.

De csinálni viszont imádom, mert engem is felizgat, ahogy a partneremnek ezzel örömet okozok. Csak én sem szeretem az ízét, de ezen már rég túlléptem.:)

2017. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az én partnerem nem dohányzik, ettől függetlenül nem igazán bírom az illatát a spermájának,az íze sem igazán jön be, de mindig a számba élvez és lenyelem

:)

2017. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

hót mindegy mit eszik, iszik, sz@r az íze, de ettől még megteszem.

amúgy dettó a 13-as válaszolóval értek egyet.

2017. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Középkorú nő válasza! Miért csináljátok ezt mai lányok.! A szex nem arról szól, hogy le tudom-e küzdeni a hányingert vagy sem! Miért lett ez kötelező! Mi még nagyokat d...tunk. Én a mai napig intenzív nemi életet élek, partnerem sem csak egy volt, idősebb vagy fiatalabb nálam. Sperma még nem volt a számban meg nem is lesz. Az embernek van nemi szerve. A száj másra való!
2017. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%

Én például egyetemen szoktam hozzá, hogy a szex nem csak a misszionárius pózból áll, olyanokat csináltunk a teljesség igénye nélkül:


- sperma lenyelés, arcra, mellre, mindenhova élvezés néha kényszerszopatással

- ketten, hárman toltunk egy csajt.

- két, három nővel voltunk egyszerre.

- nő kinyalta az ánuszunkat

- belehugyoztunk a szájába meg lehugyoztuk őt szex vagy szopatás után

- enyhébb, és közepes BDSM játékok


Mondjuk én HÖK-ös voltam, de azóta nem tudok a szexre csak úgy gondolni, mint vaginális közösülés, kinyílt a világ számomra.


És én még nem is voltam nagyon perverz, volt aki kutyával is csinálta (lány), meg aki a hányásszexre vagy a kakiszexre izgult.


Az volt az elvünk, hogy amíg két embernek jó és nem ártanak vele másnak, nem szólunk bele, de mikor bekerült egy lány, aki arra élvezett, ha elnyomták rajta a csikkeket, vagdosták őt meg vérzésig harapták, akkor már mi is szóltunk, hogy ezt nem kéne, mert valami baja lesz és repül az egész csapat.

2017. ápr. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
Igen, ami mind a kettőnek vagy háromnak jó! Viszont azt látom, hogy ma kötelező számba veszik a lányok az orált. Olyan is erőlteti akinek ez nem jó,hányingerrel küszködik. Mert akkor nem tudnák megtartani a pasit? No ezt nem kellene. (középkorú nő)
2017. ápr. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Az étkezés, az életmód igenis nagyon befolyásolja a sprema ízét, szagát!

Bizonyosodj meg róla: etesd a pasidat 3 napig fokhagymás-pirítóssal, (nem csak a szája lesz büdös!) itasd pálinkával majd etesd kakaós, fahéjas tekerccsel, ananásszal, vanilia likőrrel: megtudod a különbséget!

Persze 2 szélsőséges példát írtam, de valós példát...

2017. ápr. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%
amíg két embernek jó és nem ártanak vele másnak, nem szólunk bele => Igen, amíg 2 embernek jó. De amiket leírtál, abból 1 sem szól a csajról, hogy neki jó-e, csak a palinak. Vagy a 2 ember, akinek jó, úgy értetted, te meg a haverod? A nő meg mellékes, hogy élvezi-e...
2017. ápr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!