Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Tegnap elégítettem ki először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Tegnap elégítettem ki először orálisan pasit, amikor a számba élvezett majdnem elhánytam magam. Ti hogy bírjátok lenyelni? "

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 16:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Valaki vagy úgy hogy erőlködve van aki kiköpi és van akinek jó ízű.
2017. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
szerintem nem vonzódtál igazából a pasihoz csak már untad a szingliséget és jobb jelölt épp nem volt a láthatáron
2017. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy nekem is hányingerem van tőle
2017. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem minden ferginak rossz az ize.


A #2-es valaszoloval meg ne trodj xd

2017. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
2-es válaszoló vagyok...mi olyan furcsa a válaszomban? a lányok mindig hangsúlyozzák hogy azzal jó igazán együtt lenni akibe szerelmesek...akibe nem szerelmesek de jól néz ki és az ágyban gyakorlott az "egynek elmegy" de akibe se nem szerelmesek se nem álompasi egyébként annál ezek a dolgok gusztustalannak tűnhetnek....csak azért nem kell tőlem óvni a kérdezőt hogy kapj egy jó pontot...szal nyugi van kenobi
2017. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Vajon mit esznek a pasijaitok?

Van egy srác aki néha megszopat, annak kifejezetten finom spermája van. Nem győzik neki elég hálás lenni.

2017. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
2-es válaszoló én igazán tiszta szívből szerelmes vagyok és szeretem a Páromat. De a spermáját nem bírom le nyelni rosszul vagyok tőle
2017. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Pedig szerintem finom. Én szeretem.
2017. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem közelező!

Micsoda agyatlanság...és aki sperma allergiás?


Aki laktózérzékeny az sem eszik fagyit kétpofára!

..

2017. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy dohányos alkesz pasinak valóban rossz ízű, rossz szagú a spermája.

Egy egészséges, ápolt pasié jó illatú. Az állagához is hozzá lehet szokni... és meg is lehet szeretni...

Az első vodka, az első gin, az első cigi is hánytat, szédít, büdös és undorító...

Aztán úgy rá lehet szokni, hogy dolog leszokni utána.:)

2017. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!