Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk / Férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / Férfiak! Szerintetek jogosan sértődik meg a párom, amiért nem elégítettem ki orálisan?

Figyelt kérdés
Egyik délután spontán módon felhozódott a dolog, és csak nagy ritkán szoktam nemet mondani, mert imádom kényeztetni őt. Akkor azonban valamiért nem volt kedvem, fáradt voltam, stresszes és rettentően leterhelt a nap, így hát azt mondtam, hogy majd esetleg később, mert most nem akarom. Elmondtam neki, hogy miért, de megsértődött azzal az indokkal, hogy ez neki rosszabbul esik, mintha ellenkező esetben lennénk, neki ez fontos és lehet, nem is szeretem már annyira, mint az elején. De tényleg csak nagyon ritkán utasítom vissza, most mégis haragudott. Szerintetek jogosan tette? 21/L

2016. dec. 9. 19:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%
Részben igen...
2016. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
egyáltalán nem jogos a felháborodása. természetes hogy egy nehéz fárasztó nap végén nem mindig ahhoz van kedved. ezt neki is meg kell értenie.
2016. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

Ehhez a másik fél verzióját is hallani kéne.

Elhiszük hogy le tudod úgy írni hogy te egy angyal voltál.

2016. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy, lényeg hogy megsértődött.. Kis hisztis...
2016. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mindig azzal indokolja, hogy ő férfi, neki ez létfontosságú, mert imádja. De közel minden nap együtt vagyunk, a szexszel semmi gond, mert mindketten élvezzük, és majdnem minden nap kényezteem, mert tudom, hogy fontos neki és szereti. Nagy ritkán mondok nemet, akkor viszont igyekszek másnap kárpótolni valahogy. Van, hogy az ő kényeztetését néha visszautasítom, mert én annyira nem szeretem kapni, inkább adok. Valamiért nem nagyon szeretem, ha nekem adják, de az előző barátomnál is így volt. Lehet, velem van a baj, de rosszul esik, ha ilyenen megsértődik, amikor tudja, hogy szeretem és szívesen kedveskedek neki ilyen téren.
2016. dec. 9. 20:08
 6/18 anonim ***** válasza:
2%
Hat nezd, az o szempontjabol ez azt jelenti h undorodsz tole. Neked hogy esne ha csak seggbe lenne hajlando?
2016. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Gyerekes viselkedés.

"Hú ma nem kapok csokit? Akkor most megsértődöm."


Túlságosan hozzászoktattad a jóhoz, elvárja hogy mindig fényesre nyald a seggét.

2016. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Több verzió is van. Az egyik hogy van olyan csaj, akinek a pasija csak a képe elé rakja hogy dolgozzon rajta, az pedig megteszi.

A másik amit én szeretek alkalmazni ha van kin, hogy felizgatom, hogy ő akarja megtenni, ne nekem kelljen kérnem.

Ő egyikben se volt jó, inkább csak gyerekeskedett kicsit.

Ő is hibás, amiért nem vett rá normálisan.

Te is, hiszen ha mást nem kiverhetted volna neki. Vagy rá fekszel és akkor kölcsönösen...

2016. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem túl önzetlen vagy és a barátod ezáltal kezd a fejedre nőni.


Próbálj húzni egy határt és igyekezz dominánsabb lenni a kapcsolatban.

Mert csak "szívni fogsz" a későbbiekben.

2016. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Most nehezebb napjaimat élem, ilyenkor én kényeztetem, mert ugye majdnem egy hétig nincs szex, ő pedig van, hogy megmasszíroz vagy simogat stb.

De nem nagyon akart megérteni, hogy kb 2-3 Hetente 1-2 alkalomra nemet mondok (Számomra jogos indokkal), utána Úgyis"kárpótolni" fogom.

De lehet úgymond elkapattam, mert, ha külföldre megy dolgozni 3-4 hétre, akkor nem tudom, hogyan tudnék a kedvében járni.

2016. dec. 9. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!