Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk / Férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / Férfiak! Szerintetek jogosan sértődik meg a párom, amiért nem elégítettem ki orálisan?

Figyelt kérdés
Egyik délután spontán módon felhozódott a dolog, és csak nagy ritkán szoktam nemet mondani, mert imádom kényeztetni őt. Akkor azonban valamiért nem volt kedvem, fáradt voltam, stresszes és rettentően leterhelt a nap, így hát azt mondtam, hogy majd esetleg később, mert most nem akarom. Elmondtam neki, hogy miért, de megsértődött azzal az indokkal, hogy ez neki rosszabbul esik, mintha ellenkező esetben lennénk, neki ez fontos és lehet, nem is szeretem már annyira, mint az elején. De tényleg csak nagyon ritkán utasítom vissza, most mégis haragudott. Szerintetek jogosan tette? 21/L

2016. dec. 9. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Es mi az a jogos indok ami miatt nem akarod mindenet?
2016. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A vizsgaidőszak, a hajnalig tanulás, mellette a munka, és kimerült vagyok.

Annyit hozok fel mentségemre, hogy tényleg ritkán mondok nemet, mert olyankor látom, hogy csalódott, és rossz érzés így látni.

2016. dec. 9. 20:36
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Na ez butasag volt tőle.

Legalabbs szerintem.

Mert nem el3gitetted ki orálisan??

Mar nem azert de örülnie kellene hogy van aki ki eelégiti .

Nem hogy még elvarasai legyenek.

Te is lehetsz faradt.

Ez értheto hogy nem mindig van kedved.

Szerintem neked kellene ra haragudnod hogy ilyenek miatt kiakad.

2016. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Ja varjak felreertettem a kerdest azt hittem egyaltalan soha nem :D akkor mar ertem a lepontozast. Akkor egy pots, nem jogos :(
2016. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Üzenem neki, hogy örüljön, az én esetemhez képest kánaán dolga van. Mi hetente vagy néha két hetente találkozunk egy fél napra, de semmi sincs soha. Hiába próbálok kezdeményezni, vagy nem veszi észre hogy mit akarok, vagy szándékosan játssza a hülyét, de ahogy látom ő teljesen jól elvan így.

Szóval szimplán ennyitől nem jogos a sértődése.

2016. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%

Részben igen, részben új opel vectra.


Egyébként én special nem szeretem annyira ha szopnak.

2016. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

voltrá valós indokod,nem olyan fáj a hajam.nem jogos a hisztije.

keress rendes pasit.

2016. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Semmi gond kérdező. Mért kéne csinálnod ha nincs kedved vagy jó indokod van. Feltételezem ilyenkor egy kézimunka sem fér bele hanem úgy egyszerűen semmi.

Majd lecuppantja más még az is lehet hogy jobban.

2016. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!