Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak nekem volt furcsa,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem volt furcsa, vagy tényleg az volt?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit közel egy éve ismerek, párszor találkoztunk és ma volt az első csókunk.

Éppen heccelődtünk, mikor megfogott és az ölébe ültetett. Az egyik kezét a combomon vitte végig a fenekem irányában, ahol ott is maradt a keze és simogatott. A másik kezét a belsőcombomon mozgatta.

Majd megcsókolt, nagyon heves, érzéki volt. Legjobb csókom volt eddig. A csók közbe a kezével közelebb húzott magához. De elsőre egy pillanatra kinyitottam a szemem, de mivel annyira élveztem akaratlanul is becsuktam. A másodiknál is nyitva volt. Harmadiknál is. Nem létezhet hogy mindig egyszerre nyitottuk ki. (Első után csak kiváncsiságból nyitottam ki)

Lehet ő nem élvezte? Vagy csak szerintem fura, hogy csók közben nyitva volt a szeme?


2017. ápr. 15. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem fura
2017. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
En se csukom be a szemem csók közben
2017. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
A srácnak szemgolyó fétise van. Vigyáz vele mert lehet el akarja rakni befőttnek! Bocs nem tudok ilyen kérdéseket komolyan venni. :)
2017. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos megfigyel magának jól, hogy hogyan reagálsz a dolgokra és milyen pofákat vágsz közben. Majd ezeket az infókat elraktározza és felhasználja ellened. Vigyázz vele! és te is figyeld mindig, ha látod figyel gyanakodj és szólj rá tudod mi ezzel a célja4 Nem vicc vannak ilyen emberek!
2017. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férfiak nem csukják be a szemüket csók közben.
2017. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na majd ha a félszeműbe kacsintasz bele az akció végén akkor hogy megfogsz lepődni, Aranyom! ;)
2017. ápr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak látni akarta az arcodat közben. Néha az én barátom is ezt csinálta, de rákérdeztem, és ez volt a válasza, úgyhogy én aranyos dolognak tartom.
2017. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!