Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol szexelhetnék a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szexelhetnék a barátnőmmel lakáson kívül?

Figyelt kérdés

Kitalálta kedves hölgyem, hogy túl snassz a lakás, és valami másra vágyik, de nem mondja el hogy mire(lehet nem is tudja).

Gondolom egy zsúfolt kocsma szaros wcfülkéje nem teljesen az amire gondol.. Mi lehet jó helyszín? Ilyen téren elég ódivatúnak bizonyultam.

Kösz a választ!


2017. ápr. 14. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Erdő,park,lift,próbafülke,buszmegálló,keményebb esetben akár játszótér,lépcsőház,autó,üres busz,határ a csillagos ég,csak fantázia kell hozzá,bár én speciel a felsoroltak közül csak az erdőset és a parkosat próbáltam,de ha nagyon újítani akarnék ezek közül válogatnék.Jós szexet nektek!:)
2017. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
ha valamelyikőtök saját irodában dolgozik például ott
2017. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Nyilvános helyen bűncselekmény, szóval ki kell venni szobát. Egyébként ez a kérdés már rengetegszer volt itt.
2017. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

parkban este a bokrok között, én már próbáltam. mondjuk most még hideg van.


Vagy ha mentek ismerőshöz buliba vagy inni, kerestek egy üres szobát és ott.


mondjuk az lenne a legjobb ha elmondaná mire vágyik. Ha nő és tudja mi van a fejében, ez nem kéne hogy gondot okozzon neki elmondani neked. Korotok?

2017. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
KURD SEGGBE A VILLAMOSON
2017. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbafülke, mozi.
2017. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Itt mellettünk van egy kis utca és két üres telek is van. Sokan járnak ide szexelni. Probáljátok ki ti is!
2017. ápr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Vidd el színházba. Páholyba vegyetek jegyet és próbáljátok ki előadás alatt. Ha nem is konkrétan szexelni de orálisan kényeztetni a másikat miközben nézed az előadást? :)


Nekem ez speciel nagy fantáziám. :D

2017. ápr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Pedig gondot okoz elmondania nekem:D 23-23 év (fiú-lány)

#7 hol? jövünk!

Köszi a válaszokat, reggelre kigondolom

2017. ápr. 15. 00:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Erdőben isteni én oda jàrok lakàson kivül.
2017. ápr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!