Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel óvszer nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel óvszer nélkül csináltuk, de nem mentem el belé és szerintem előváladék sem jött, kell félnünk vagy nem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőmmel lefeküdtem és nem védekeztünk, durván 2-2,5perc volt az egész együttlét, de kicsit parázunk,h terhes lett-e vagy sem. Ahogy mondtam, kb. 2-2,5perc volt és 1000%,h nem mentem el és előváladék sem jött szerintem, nem szokott jönni soha, már párszor próbálgattam. Kérlek segítsetek, hogy hány % esély van, hogy terhes lesz.

2017. ápr. 14. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az esély megvan rá. Nem a barátnőd lenne az első, aki így terhes lenne.

Mert mindenki lehet terhes, aki nem védekezik, márpedig ti nem védekeztetek. Innentől fogva teljesen mindegy, hogy hány százalék. Az esély megvan és ez éppen elég.

2017. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előváladékot nem szokták érezni a fiúk. Abban lehetett élő spermium.

Kevesen esnek tegerbe előváladéktól de nem tudjuk ti beletartoztok e.

De függ h a barátnőd ciklusa milyen, most hanyadik napon van? Általában a ciklus közepén van az ovuláció (a köv mensitől visszaszámolva 14 nap) aznap és előtte pár nap az igazán "veszélyes".

A legjobb az lenne ha esemény utánit venne be, ha nincs rá lehetőség akkor sajnos marad a szerencse. Az aktus után két héttel érdemes először tesztelni ha nem jön meg addig.

Lehközelebb húzz gumit! A megszakítás nem védekezés!

2017. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kísértitek a sorsot?Közel sem biztos az,hogy megérzed azt ha jön ki belőled valami.Miért nem lehet egy gumit felhúzni?

Én vigyázok arra, hogy a barátnőm ne legyen terhes. Féltem a karosszériáját.:)

2017. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem terhes nyugi
2017. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Megszakításos Szex Nem Védekezés. Ha nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan!!!!! Az előváladékot azt Te nem érzed... Évente 100 nőből 30 esik így teherbe!!!
2017. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
valószínűleg nem lesz terhes
2017. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nyolc év alatt 3 abortusz, kb. heti egy együttlét, megszakításos "védekezés", sose volt baleset, a megszakítás mindig az ejakulálás előtt történt. Ez a mi statisztikánk. Hozzáteszem, hogy 60+ vagyok, a nő 40 fölött.

Döntsd el magad, hogy kell-e félnetek.

2017. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Egész biztos,hogy csak te vagy a nőnek?


Az előváladéknak nem a megtermékenyítés a szerepe,a Cowper-mirigyeknek semmi köze a herékhez,vagyis a spermához.Lehetséges,hogy mégsem sikerült megszakítanod az aktust vagy ennél a pár alkalomnál esetleg aznap többször csináltátok és az első/előző ejakulációdból maradt vissza sperma a húgycsövedben.


Persze,Istem ments,hogy valakit,főleg tapasztalatlan tiniket bíztassak!!

2017. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!