Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Állandóan szexéhségem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan szexéhségem van minden nap majd meg veszek a szex után 25 éves vagyok, de állandóan rám jön a szexelhetnék, Normális ez egy nap 2-3 szor?

Figyelt kérdés
Állandóan szexéhségem van minden nap majd meg veszek a szex után 25 éves vagyok, de állandóan rám jön a szexelhetnék,párom pedig nem akar szexelni,félek meg fogom csalni.Tévébe meglátok egy szép ellenkezőnemü embert és rögtön éhes vok szexuállisan,és perverz is vagyok lábfétises,kiközösdit is szeretem. Miért van ez velem?

2017. ápr. 9. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert tavaszodik és pezseg a véred én is ezzel küszködök
2017. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszfiúknál ez előfordul :-D
2017. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2017. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26 évesen én is napi szinten kívánom a szexet, bár nálam nincs az a veszély, hogy megcsaljam a barátnőmet, nem érdekel más ennyi. Kissé perverz dolgokért pedig mindkettőnk oda van
2017. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi, én is ezzel küzdök, állandóan szexéhes vagyok
2017. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!