Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtudtam hogy a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy a barátnőmet csalja a pasija. Ennyire a változatossag a lényeg vagy miért?

Figyelt kérdés
Megismert egy nőt a pasija akivel szexkapcsolatba kezdtek. Ráaadásul eleinte csak alulról levetkőztek úgy csináltak szóval nem nagy változatossággal kezdődött. Akkor mégis mi hajtja a férfiakat új nő felé ha először le sem vetkőzött felülről neki?
2017. ápr. 14. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
De ugye nem te vagy az a nő, akivel csalja a barátnődet a pasija? Amúgy jó a változatosság, de nem állandó kapcsolatban, hisz az azért állandó, mert őt választotta az ember. Ha változatosság kell tessék szakítani és utána lehet szabadon vadászgatni. Én mindig tisztességes voltam az összes kapcsolatomba, ha másra vágytam szakítottam inkább, mint hogy megcsaljak valakit! 37F
2017. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül tudtam meg ezt. Ezt nem értem hogy miért csalja?
2017. ápr. 14. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert geriNctelen és nem tisztességes ember. Vállaja, amit írtam és szakítson inkább utána azt csinálhat, amit akar, ha mást kíván. 37F
2017. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire.

Sokat kell még tanulnod a férfiakról.

2017. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4#

Ha a férfiak ilyenek akkor inkább nem is akarok róluk tudni/tanulni többet.

Leélem én az életem egyedül de soha nem fogom tolerálni egy pasinak se a megcsalást! Ösztönök ide vagy oda!

2017. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
veled csalja? :D
2017. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5:

Ez a beszed, máshogy nem is szabad hozzáállni!

Aztán a szerelem es egyéb kényszeríto körülmények ugyis megbocsátóvá (vagy vakká) teszik az ember lányát, de elég akkor lejjebb adni az elvekből, ha megtörtént a baj.

2017. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alex C.


Én szerelem és egyéb körülmények ellenére sem tudtam megbocsátani.A megcsalás, az megcsalás.Nálam nincs olyan indok rá, amit eltudnék fogadni.

2017. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem mindenki kapcsolatfüggő.

Általában ők néznek el minden szarságot a megcsalónak.

Én is voltam már nagyon szerelmes de a megcsalást nem tudtam sőt nem is akartam megbocsátani.

Tisztelem, becsülöm magam annyira, hogy ne alázkodjak meg egy olyan férfi előtt, aki konkrét semmibe vesz azzal,hogy a hátam mögött összefekszik valakivel.

Ilyen galád embert minden sarkon kaphatnék. Minek tartanék meg egyet?

2017. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!