Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szexnél miért nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szexnél miért nem tud elélvezni velem egy srác sem?

Figyelt kérdés
Annyira bénán csinálnám, hogy nem tudnak elélvezni? vagy mi lehet ennek az oka? Szólnának ha rosszul csinálnám? Én úgy veszem észre, hogy élvezik de ha nem élveznek el akkor csak nem...
2017. ápr. 11. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Először is gratula, hogy mindet kipróbáltad. Másodszor meg béna vagy. Sokszor még száj se kell. De szájjal még gyorsabb lehet az akció. Szóval valamit rosszul csinálsz.
2017. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már lusta vagyok huszadszorra is leírni. Olvasd el, és szívleld meg.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

Utolsó hozzászóló.

Írj privátot, ha nem működne, van garancia. :D

2017. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volna kedved rajtam gyakorolni? Szívesen megtanítanálak, mindketten jól járnánk. :)
2017. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami csak nem lehet ott jó. De az is lehet csak rossz pasikat fogtál ki.
2017. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Én is szopni akarok 35f
2017. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mutasd mit tudsz
2017. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok a pasimmal, eddig senkinel nem tapasztaltam, de szerintem csak nem akar a szamba elvezni, mert fel, hogy nekem az rossz lenne...ugyhogy kerd meg a sracot hogy menjen a szadba :)
2017. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!