Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy egy 20 éves srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egy 20 éves srác rámozduljon egy 40 éves nőre?

Figyelt kérdés
Egy árubemutatón nagyon el akart adni nekem egy srác valamit, sikertelenül. De elég sokat beszélgettünk, és nagyon jóképű volt. Én nem vonzódom nagyon az ilyen fiatal srácokhoz, de ő nekem valahogy nagyon bejött. Nem vettem semmit, de a végén azt mondta, hogy azért adjam meg a számomat, és felhívna. Hát, nem adtam meg. De azóta is azon gondolkodom, hogy lehet, hogy tényleg felhívott volna? A barátnőim egyből mondták, hogy jaj, hát tök csinos vagy, biztos akarna egy hancúrt. Hát, én benne lennék. A FB-on megtaláltam...
2017. ápr. 8. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
40 évesen hancúrozgatnál ahelyett, hogy családot alapítanál? Vagy van párod? Vagy csak gyerekek vannak?
2017. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vannak gyerekeim, a férjemmel már csak miattuk vagyunk együtt, a nemi életünk 0. Amúgy nem szoktam félrenézni, se időm, se kedvem nekem pasik után futkosni.
2017. ápr. 8. 21:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Huszonévesen nekem is volt futó kalandom egy negyvenes hölggyel. Ma MILF-nek mondanánk, de akkor még nem ismertem ezt a fogalmat. Érett nő, tudja mit akar, nem csitri már. Nagyon jól éreztük magunkat. A férjed megcsalását neked kell hova tenned, de ha arra vágysz, hogy végre jól megkúrjon valaki, azt megkapod tőle.
2017. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát feleségül nem kell elvennie már.
2017. ápr. 8. 21:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 27 évesen volt viszonyom egy 43 éves nővel. Elvált volt, 2 gyerekkel. Jól akartuk magunkat érezni, hát meg is tettük. Amíg tartott, nagggyon jó volt. Ő se bánta meg.

Hidd el, egy életre szóló élményt szereznél neki...

31 F

2017. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha benne lennel irj ra. Szerintem o is benne lenne ha a szamodat akarta elkerni.
2017. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha már nincs semmi a férjel,akkor had tegyen már amit akar.


Írj rá,hogy megbántad,hogy nem vettél semmit.....

/N.

2017. ápr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki 40, vagy 20, nem igazán függ semmi!

De semmi sem garantált, sem a 40 éves nőtől, sem a 20 éves fiútól! Ha 40 évesen nem szexelsz, annak nem csak az az oka, hogy a férjed hanyagol. Azért mert izgató helyzet lenne nem biztos hogy bele kell menned, azért sem, mert a 20 éves srác egy csődör lehet. akkor van rá szükséged, ha Neked hiányzik a szex, és meg tudsz róla győződni, hogy a fiú vagy tud valamit már a szexről, vagy tanulékony, diszkrét, és tapintatos. Szájhősre biztosan nincs szükséged! :-)

2017. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én mozdultam rá már 18 évesen is 40 éves nőre. Sőt! Azóta is :-D mondjuk már így 30 évesen ez lényegesen egyszerűbb feladat.
2017. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60 évesen én is rájuk mozdulok, de nem nagyon vesznek komolyan! :-)
2017. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!