Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mikor nagy szakállú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mikor nagy szakállú srác nyal titeket, nem csikiz a szakálla?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
És nem idegesít, hogy ez ilyen húdekbszottegyéniségvagyok tökmegdivat lett? Pont annyira irritál ez a rengeteg Marx-hipszter, mint az emo tömegesedése anno.
2017. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a szakáll még mindig jobb mint az a förtelmes topknot vagy man-bun vagy hogy a faszba hívják
2017. ápr. 5. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindenki nyugodjon le a p*csába, kit érdekel hogy milyen haja van másnak? Mindenki saját magának akar tetszeni, nem ismeretleneknek.


Visszatérve a témára, egyszer nyalt szakállas pasi. Különösebben nem csikizett.

Viszont az számomra nagyon kellemes mikor van már egy pár napos borosta és azt érzem a nagyajkaimon. Nem kellemetlenül szúrós, hanem egy kicsit érdes érzés és jó, mert kellemes ha nem csak egyetlen egy ponton ér hozzám, hanem az egész területen.

Pl volt aki úgy nyalt, hogy a nyelvét kinyújtotta hegyesre és csak a csiklómat birizgálta. Szörnyű volt. Olyankor a nyelv nem finom puha hanem befeszül és kemény, egyáltalán nem kellemes érzés ha azzal bökdösi a csiklóm. Az jó, mikor úgy nyalnak mint egy fagyit, jobbra-balra összevissza, teljes nyelvvel.

2017. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Végre egyszer egy nő is elmondja, hogyan kell nyalni!

Régebben én is aggódtam, amikor a randi előtt nem volt időm rendesen megborotválkozni, és délutánra már szúrós voltam. Nem is értettem, hogy miért nem kapok korholást. Aztán megkérdeztem, és én is ezt a választ kaptam, hogy ott nem szúr, hanem inkább kellemes. Azóta más szemmel nézem a borostás férfidivatot. :)

2017. ápr. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem szoktak Télapóval nyalni.
2017. ápr. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem zavar, mivel a puncim sokkal szőrősebb :D :D :D
2019. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!