Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy egy 20 éves srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egy 20 éves srác rámozduljon egy 40 éves nőre?

Figyelt kérdés
Egy árubemutatón nagyon el akart adni nekem egy srác valamit, sikertelenül. De elég sokat beszélgettünk, és nagyon jóképű volt. Én nem vonzódom nagyon az ilyen fiatal srácokhoz, de ő nekem valahogy nagyon bejött. Nem vettem semmit, de a végén azt mondta, hogy azért adjam meg a számomat, és felhívna. Hát, nem adtam meg. De azóta is azon gondolkodom, hogy lehet, hogy tényleg felhívott volna? A barátnőim egyből mondták, hogy jaj, hát tök csinos vagy, biztos akarna egy hancúrt. Hát, én benne lennék. A FB-on megtaláltam...
2017. ápr. 8. 21:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A szájhős dolog nekem is megfordult a fejemben. Hogy mennyi tapasztalata lehet. De azért a mai fiatalok már 13 évesen kezdik a szexet, nem hinném, hogy annyira kezdő lenne. Pláne, ha ennyire magabiztos.
2017. ápr. 11. 09:58
 12/13 anonim ***** válasza:
elég ciki, hogy kb a gyerekedre izgulsz fel...beteg vagy
2017. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan. Egyebkent lett valami belole?

31f

2017. máj. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!