Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 éves szűz srác vagyok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves szűz srác vagyok, mit tegyek, hova menjek, hogy valaki végre levegye rólam ezt a terhet?

Figyelt kérdés
Ha esetleg majd lesz egy komolyabb kapcsolatom, nem szeretnék a barátnőm előtt egy szerencsétlen amatőrnek tűnni, aki fél perc alatt elmegy...
2017. ápr. 10. 07:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
bármelyik buliba:P
2017. ápr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem teher.
2017. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem fogsz leégni, egy komoly kapcsolat pont area jó, hogy a másik elfogad, és még örülni is fog, hogy csak az övé vagy.
2017. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Miért teher? Mert te azt csinálsz belőle. Ez állapot, nem maradtál le semmiről, egyrészt a szex tanulható, másrészt lehet többet fogsz szexelni 40 éves korodig, mint aki 18- nál elvesztette. Aki szeret, annak ez nem gon
2017. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
...szóval: aki szeret, annak ez nem gond, az a csaj, aki ezért lenéz, annyit is ér...Nyugi...
2017. ápr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
írtam neki, semmi, sztem simán troll.
2017. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szűz de van amikor én is fel perc alatt elmegyek,mert annyira felizgulok mondjuk a testétől. De első alkalmamnál megfogta csak a szerszámomat és már attól,de kimagyaráztam,utána olyant szexeltünk, hogy karmolásokkal lett tele a hátam úgy elélvezett ő is. :)

Ne parázz csak rosszabb lesz

2017. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Különböző szórakozóhelyeken próbálkozz.
2017. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez a "teher" azzal nem múlik el, hogy dugsz egyet. Ehhez kapcsolat kell. Próbálj összejönni egy fiatalabb lánnyal, náluk nagyobb az esélyed.
2017. ápr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, nem ül mindenki 0/24-ben a gép előtt, reggel kiírtam a kérdést, most értem haza!
2017. ápr. 10. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!