Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fogadnátok egy friss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok egy friss kapcsolatban, ha a srác még szűz lenne 20 évesen?

Figyelt kérdés

Volt már első nagy szerelem, nem vagyok ronda, átlagos. Vagy picit több, csak pár visszautasítás, és más rosszabb dolgok után nem volt önbizalmam, illetve nem jöttek össze a dolgok, úgy ahogy kellettek volna..

20/f



2016. dec. 13. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
világgá rohannak. tudom mirol beszélek. 3 csaj is elfordult tolem ez miatt. vagy rosszakat fogtam ki vagy minden csaj hazudik.
2016. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Naaa. Nem minden csaj. Pl kapásból tudok 2t aki nem.

Amugy a válaszra a válasz h engem nem zavarna ha 20évesen a barátom szűz lenne, ugy fogadnám el ahogy van.:) meg szerintem még sok lány van akit nem zavarna.:)

16/l

2016. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
73%
Hát fiuk nem a rendes csajt találtátok meg. Vannak még olyanok akiket nem zavar. Csak keressétek jó helyen.Istenem nem értem azokat a lánytársaimat akiket zavar ez a dolog.
2016. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Hidd el, inkább az zavarja a lányokat, ha kamuzol róla. Velem az történt, hogy 20 éves (volt)barátom folyton hajtogatta hány csajt megfektetett már előttem, és furcsálltam is, hogy velem elég kis teszetosza volt először. Aztán később tudtam meg (haverjaitól), hogy velem vesztette el, csak nem akart szánalmasnak tűnni... pedig én oda lettem volna a boldogságtól, hogy én vagyok neki az első, hiszen szerelmes voltam belé. Szóval szerintem, ha olyan lánnyal akarod elveszteni, aki igazán szeret, ez nem hogy hátrány lesz, hanem előny. ;)
2016. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha dugni akarsz, kussolj a dologról.
2016. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ja te us nyilván iilyen vagy.


#4

A csajokkal tilos őszintének lenni.

2016. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Cáfolom az előzőeket. Én inkább tiszteltem érte, bár az igazsághoz tartozik,hogy magam is érzelmi beállítottságú nőszemély vagyok.
2016. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
kinevetném :D valami súlyos defektje kell legyen ha 20 évesen még szűz, én 15 vagyok és már jó ideje nem vagyok az
2016. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!