Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 éves szűz srác vagyok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves szűz srác vagyok, mit tegyek, hova menjek, hogy valaki végre levegye rólam ezt a terhet?

Figyelt kérdés
Ha esetleg majd lesz egy komolyabb kapcsolatom, nem szeretnék a barátnőm előtt egy szerencsétlen amatőrnek tűnni, aki fél perc alatt elmegy...
2017. ápr. 10. 07:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9-es


Hát én nem tudom, de a fiatalabb csajok (értsd: 20 alattiak) gyakorlatilag levegőnek néznek, még egy egyszerű szemkontaktusra se hajlandóak. Valószínű nekik a 40-kilós ecsetfejű divatmajom pávagyerekek jönnek be, én meg nagyon nem az a kategória vagyok.

2017. ápr. 10. 18:20
 12/17 A kérdező kommentje:
A legcikibb meg az, hogy a 40 feletti nők meg kb úgy néznek rám mint álmaik pasijára, az ilyen korú ismerőseim folyton megdícsérnek valamiért, a gimis osztályfőnököm az 5 éves találkozón pl egyenesen flörtölt velem, persze az osztálytársaim meg rommá röhögték magukat rajtam...
2017. ápr. 10. 18:25
 13/17 anonim ***** válasza:

A 11 es válaszodban van a kérdésedre a válasz! Nem igazán az a baj veled hogy 27 évesen szűz vagy! Hanem az hogy te nem úgy nézel ki ahogy a mai fiatalság. Ha kövér vagy akkor mi a csodát vársz ? Az senkinek nem kell!


Próbálj alkalmazkodni a divathoz! Nem azt mondom hogy legyél ecsetfejő kis görcs, de nem árt ha legalább 180 cm magasságod megvan és mellé vékony testalkat 50-60 kg. Anélkül manapság nem találni partnert.

2017. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ugyan már. A tizenévesek egy jó része harmincas, vagy akár idősebb volt szüzek mellett feszít. Mutass fel valamit, amivel több vagy mint az osztálytársai.(nem nehéz) Onnantól lesz egy réteg, akik közül bátran válogathatsz. Nem feltétlenül hülye mindenki, aki ilyen magatartást folytat. Ha belegondolunk meglátjuk benne a logikát.

Illetve próbálkozhatsz veled hasonló korú neurotikus nőknél.

Amíg szűzként beskatulyázod magad, nagy eséllyel még sokáig az is maradsz. Addig meg ajánlom a kegel gyakorlatokat.

2017. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"lehet többet fogsz szexelni 40 éves korodig"


Kedves 4-es,szerinted 40felett nincs szex? :)

2017. ápr. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nem akarok túlságosan okoskodni, de hogyan tudod eldönteni nulla tapasztalattal, hogy ki mikor flörtöl veled és kinek tetszel, kinek nem?

Ha pedig úgy érzed, hogy úgy ahogy vagy nem vagy elég jó senkinek, akkor miért nem akarsz kicsit fejlődni? Nem azt mondom, hogy változz divatmajommá, de talán legközelebb vegyél kicsit jobb ruhát amiben jól érzed magad, húzd ki magad és talán 2000 HUFfal többet szánj a fodrászra.

2017. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

En is szuz vagyok es ugyan igy vagyok

:(

2017. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!