Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha vékony péniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha vékony péniszem van, akkor a férfiasság/szex tekintetében egy selejtnek számítok?

Figyelt kérdés
Bár ezt a szüzességem alátámasztani hívatott (23 vagyok), de valószínűleg tényleg nem vagyok való semmire szexuális téren. 11 cm a kerülete, szóval ez olyan 3,5-3,8 cm-es vastagságot jelent. Még az átlagtól kisebb kezeim között is "elvész" a péniszem. Komplexusom is van emiatt, nem is csoda, hogy még sosem volt barátnőm. Bár ehhez több előnytelen tulajdonságom is hozzájárult nemcsak a péniszem (pl. alacsonyság, soványság). Sokszor úgy érzem jobb lenne inkább nem is élni, mert miért? Nincs barátnőm, nem élek nemi életet, emiatt nem vagyok boldog. Csajok, erősítsetek vagy cáfoljatok meg, hogy egy ilyen cerkával valóban nem számíthatok sok kellemes élményre!

2017. ápr. 8. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát én nem akarlak megbántani de hitegetni se mint a legtöbb hozzászoló.


A vastagság a legfontosabb ami neked nincs meg. De ha legalább 20 centi hosszú akkor az még nem veszett ügy. De ha rövid is akkor nem lesz barátnöd.


Akik meg a prostikat ajánlják azokra ne hallgass. Aki oda járnak azok a legszánalmasabbak, egyik olyan "férfi" se alkalmas a normális életre.

2017. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Én imádom a kis f**zokat, kielegitenelek:))

18L

2017. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!