Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor pedofil hajlamaim vannak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor pedofil hajlamaim vannak?

Figyelt kérdés

... Ha Sia, The Greatest C. klipjében lévő főszereplő csajt szívesen megdugnám?

28/f?



2017. ápr. 5. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen o.O
2017. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem semmiképp. Ez egy tini, látszik a melleiből is már, hogy nőiesedik. 15 évesen így néznek ki a lányok. 15 éves csajt én is megdugnék simán, 25 éves létemre. A kisgyerekekre nem tudok szextárgyként tekinteni, azok édesek, aranyosak, de máshogy "szeretem" őket.
2017. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg látszik hogy a teste ilyen 10-11 évesnek felel meg.

Kislány! Nem kis-tini, kislány.

2017. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Valami táncos dress van rajta, ami teljesen lenyomja a melleit. Biztos, hogy nem 11 éves! Ha igen és tévednék, akkor kérdező: fordulj orvoshoz. Én fenntartom a véleményemet, 15 éves lánynak már beadnám, gyerekekkel nem foglalkoznék SOHA.
2017. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy 14+ éves, tehát MO-n törvényesen szexelhetnék vele, de most nem ez érdekel... Mivel a pedofilia az nem jogi fogalom, szal nem tudom eldönteni hogy vannak e ilyen hajlamaim. Hasonló csajok még tetszenek, de kis gyerekek sosem.
2017. ápr. 5. 20:55
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Van rá sansz.
2017. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Oké hogy most 14+...de az a zene hány éves is már..?
2017. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Bocs, egy másik zenéjére gondoltam, ott kisebb volt még a leányzó

bocsbocsbocs

2017. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha tenyleg nem vonzodsz gyerekekhez se erzelmileg, se testileg, akkor annyit jelent, hogy bejon a kislanyos, torekeny alkat.
2017. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 János Gilján ***** válasza:
64%

Szerintem van egy kis hajamod, de ne izgulj, nekem is van. Pont ezért választottam 149 centis, és 45 kilós feleséget magamnak. :) Hiába, ő a pedofilok álma, 33 évesen is elmegy 15-nek! :D


Hajj már érzem is, hogy viszket az emberek ujja a lepontozáson, mert le mertem írni! Botrány, skandallum! Pedofília...


Amúgy Maddie Ziegler igazán szemrevaló 14 éves lányka, nem csoda, ha bejön. ;)

2017. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!