Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha vékony péniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha vékony péniszem van, akkor a férfiasság/szex tekintetében egy selejtnek számítok?

Figyelt kérdés
Bár ezt a szüzességem alátámasztani hívatott (23 vagyok), de valószínűleg tényleg nem vagyok való semmire szexuális téren. 11 cm a kerülete, szóval ez olyan 3,5-3,8 cm-es vastagságot jelent. Még az átlagtól kisebb kezeim között is "elvész" a péniszem. Komplexusom is van emiatt, nem is csoda, hogy még sosem volt barátnőm. Bár ehhez több előnytelen tulajdonságom is hozzájárult nemcsak a péniszem (pl. alacsonyság, soványság). Sokszor úgy érzem jobb lenne inkább nem is élni, mert miért? Nincs barátnőm, nem élek nemi életet, emiatt nem vagyok boldog. Csajok, erősítsetek vagy cáfoljatok meg, hogy egy ilyen cerkával valóban nem számíthatok sok kellemes élményre!

2017. ápr. 8. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
teljesen jó vagy így, a méret tényleg nem számít
2017. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Rengeteg szép dolog várhat még az életben. Nem a nemi szerved a legfontosabb, hanem a lelked, és ahogy olvastam a kérdésed rádöbbentem, hogy rendes és gyengéd srác vagy. Nem fontos mekkora és milyen vastag, a legfontosabb az, hogy a tulajdonosa jószívű legyen. Attól még lehet barátnőd, sőt egyszer feleséged és gyerekeid is. Csak azt ajánlom, hogy ne parázz feleslegesen. ☺
2017. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Ki mondta ezt neked?
2017. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

számit a méret főleg a vastagság legyen vagy 45-50 mm meg vagy 17-18 cm hosszú

de neked sincs gondod vannak örömlány ok segitenek rrajtad ha kicsi akkor is

2017. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Nem vagyok lány, de mégis autentikus választ tudok neked adni. A fiúk között alig van, aki pontosan tudja, mit kell adni egy lánynak az ágyban. Akiknek vastag és hosszú farkuk van, azt hiszik ezzel már minden tőlük telhetőt megtettek, márpedig ez nagyon nincs így.

Vannak kivételek, de a többségnek a 14 cm-nál hosszabb már sok, és a 3,5 centi vastagság tökéletes. Sokkal többet számít, hogy mit tudsz a női szexualitásról, és ha alkalmazod a tudást, akkor le sem tudod vakarni a nőt. Nincs itt mód a tanításra, de annyit tudj, hogy kétféle (hüvelyi és csiklói) orgazmusra képes nő van (némelyik mindkettőre), és kétféleképpen kell hozzájuk viszonyulni. Ha beszélni is tudsz velük a szexről, főleg az együttlét alatt, akkor megtöbbszörözheted az élményt.

Azonban az egésznek van egy alapja: a nővel meg kell ismerkedni, szimpatikusnak kell lenned a számára, szerelemnek kell kialakulnia. Csak azután jöhet a vitézkedés az ágyban.

2017. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
#4, te nagyon el vagy tévedve. 50mm a Hell italosdoboz átmérője, olyan vastag farka nagyon kevés embernek van. A 17 centi hosszúság is messze átlag feletti.
2017. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Nincs az még 3,5cm sem. Nekem 3,5cm vékony és körbemérve 12cm, ami még így is az átlag alatti vékonyság.. Hát küzdelmes életed lesz, mint nekem, a prosti meg úgy is csak a pénzre hajt, megjátssza magát. Bár ebben a nem prostituált nők is nagyon jók, csak egy idő megunják a kis banánt és normál méretű partner után néznek. Ezt jobb ha észben tartod. Egy sorstársad.
2017. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem baj ez, meg amúgysem lehet így látatlanban semmiről sem véleményt mondani.
2017. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Azért számít a meret lányok es hogy hogy használod, sok mással együtt összekötve. Szerintem.

Ne mondjatok hogy nem? :(

de csak privátba írok lányok. Köszönöm.

2017. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Neked, barátom nem a farkad kicsi, hanem az önbecsülésed. Ez az, ami hátráltat téged.
2017. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!