Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elérni hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni hogy ne fájjon az anál szex?

Figyelt kérdés
Eddig négyszer csináltam és abba kellett hagyni annyira fájt. Hiába csinálunk mindent a szabályok szerint. Mindenkinek ennyire fáj? Vagy fogcsikorgatva kibírják? Mert nem hiszem hogy ezt lehet élvezni,hacsak nem a fájdalomra gerjed valaki.
2017. ápr. 6. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Van aki jobban/könnyebben tágul, illetve másként stimulálódnak az ottani idegek. Meg ahogy mondtad van aki a fájdalmat, esetleg a kis alárendeltséget szereti, és ebben megéli
2017. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Aki akarja, annak nem igazán fog fájni.
2017. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a szerszámtól is függ. Nekem elég vastag, így amikor csináltuk, a hangok nem csak az élvezettől voltak... Annyira felizgatott, hogy elég gyorsan bele élveztem. Egy perverz ribi volt a csaj :D
2017. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, akinek csak sokadik alkalommal múlik el, olyan is van akinek soha.
2017. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 10 éve csináljuk, kb havi rendszerességgel, de elejinte csak sok és óvatos tágítással sikerült élveznie. Ma már hetente 1szer ő akarja, és 2-3 orgazmusa van.
2017. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy helyet cseréltek, egy kb. olyan vastag felcsatolható pénisszel, mint a párodé.
2017. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os süt rólad a frusztráltság.
2017. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!