Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most konkrétan arra célzott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most konkrétan arra célzott, hogy dugjam meg? 20/F

Figyelt kérdés
Az egyik egyetemi csoporttársam nemrég bemutatott pár haverjának köztük a hugának is. Mostanában többször is összejártunk velük kicsit lazítani és egyik ilyen alkalommal konkrétan ma délután 3-an maradtunk én csoporttársam huga meg egy srác. És én nagyon felhúztam magam valamin de csak ilyen "viccesen" nemtudom hogy mondjam mert elég jó kedvünk volt de én épp felháborodtam és nagyba magyaráztam (amúgyis kicsit hadarok na mindegy) és közbe össze vissza fel s alán járkálltam és mondta a srác hogy elmehetnék vele legközelebb crossfitezni ha már úgyis ennyi energiám van és levezethetném normálisan. Erre haverom huga azt mondta hogy " vagy mondjuk levezethetnéd rajtam" és nagyon somolygott miközbe a haját csavargatta és engem bámult. Iszonyú szexis volt. Vártam hogy elneveti magát de nem. Most ez azt jelenti amit gondolok? Mert hirtelen nem tudtam mit mondani csak visszamosolyogtam rá. Nagyon szép csaj és ezt nem gondoltam volna mármint eddig elég szendének tűnt. Vagy én értem félre? Már régebben is mondta hogy "milyen kis helyes" vagyok de ennyi. Haverom nem volt ott de nem is baj szerintem. Az esemény után neki nem sokkal mennie kellett szóval nem beszéltük meg a dolgot, de én nagyon meghúznám. Csak nehogy félre értsem de komolyan :D szerintetek?
2017. ápr. 5. 23:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt akarja, igen, vagy csak a szája jár. De ha rápróbálnál, kiderülne. Meg mondjuk legyél férfi, és hódítsd meg.
2017. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
próbálj vele józanon beszélni
2017. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
Rohadtul nem jelenti ezt.. El vagytok tájolva, egyszeruen ilyen tipusu csaj, ha valaki kinezetileg nem egy krumpli, azzal szeret perverzkedni. En is ilyen vagyok, megis szuz. 19/L
2017. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, megvolt?
2021. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!