Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most konkrétan arra célzott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most konkrétan arra célzott, hogy dugjam meg? 20/F

Figyelt kérdés
Az egyik egyetemi csoporttársam nemrég bemutatott pár haverjának köztük a hugának is. Mostanában többször is összejártunk velük kicsit lazítani és egyik ilyen alkalommal konkrétan ma délután 3-an maradtunk én csoporttársam huga meg egy srác. És én nagyon felhúztam magam valamin de csak ilyen "viccesen" nemtudom hogy mondjam mert elég jó kedvünk volt de én épp felháborodtam és nagyba magyaráztam (amúgyis kicsit hadarok na mindegy) és közbe össze vissza fel s alán járkálltam és mondta a srác hogy elmehetnék vele legközelebb crossfitezni ha már úgyis ennyi energiám van és levezethetném normálisan. Erre haverom huga azt mondta hogy " vagy mondjuk levezethetnéd rajtam" és nagyon somolygott miközbe a haját csavargatta és engem bámult. Iszonyú szexis volt. Vártam hogy elneveti magát de nem. Most ez azt jelenti amit gondolok? Mert hirtelen nem tudtam mit mondani csak visszamosolyogtam rá. Nagyon szép csaj és ezt nem gondoltam volna mármint eddig elég szendének tűnt. Vagy én értem félre? Már régebben is mondta hogy "milyen kis helyes" vagyok de ennyi. Haverom nem volt ott de nem is baj szerintem. Az esemény után neki nem sokkal mennie kellett szóval nem beszéltük meg a dolgot, de én nagyon meghúznám. Csak nehogy félre értsem de komolyan :D szerintetek?
2017. ápr. 5. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, azt jelenti
2017. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja,egyértelmű.
2017. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Szinte látom magam előtt, ahogy megfagyott a levegő :D a másik srác mit reagált erre?

Egyébként nem tudom, az hogy egy lány szendének tűnik, nem jelent semmit sem, viszont nem tudom elképzelni, hogy így nyilvánosan felajánlást tett volna...bár ki tudja, mások vagyunk...szerintem esetleg közeledj hozzá legközelebb és várd meg a reakcióját akkor is. :)

Amúgy nem lenne ház, hogy ő a haverod húga?

20/L

2017. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Ne legyél balfék. Tömd meg a szukát.
2017. ápr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nos, leírásodból ítélve nekem kicsit más a véleményem erről. Egy ilyen mondat után nem hiszem, hogy pont feltétlen erre gondolt, bár ki tudja, nem lehet kizárni. Sokszor vannak ilyen vicces ,,beszólások,, hogy lehessen a másikat ingerelni, de ez még nem jelenti, hogy azt akarja, mivel lehet csak viccnek szánta a dolgot. Nem akarok véletlenül se ünneprontó lenni, de szerintem előbb győzödj meg arról, hogy ez alatt mire gondolhatott, nehogy véletlen később ebből konfliktusok legyenek. Előbb az eszed vezessen, utána a szíved, majd a farkad xd
2017. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A srác meg se szólalt, még mikor a csaj elment akkor is csak némán ittuk a fröccsöt nagyon ciki volt :D Amúgy már ivott a lány is meg én is szóval kicsit be voltunk csiccsentve. Tök egyértelműnek hangzik dehát én sem akarom elhinni, hogy most akkor ezt csak így előadja. Bár lehet már megbánta nem és csak kiszaladt a száján?

Szerintem nem örülne a haverom ha esetleg lenne valami ebből, dehát most neki nincs sok beleszólása végülis :D

2017. ápr. 6. 00:24
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
egyébként a crossfitet is kipróbálhatod, nekem bejött..
2017. ápr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
de az is lehet hogy csak a szája nagy
2017. ápr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy nem tudtok beszélgetni, kommunikálni. Csak beszólongatni meg idétlenkedni tudtok. De a haverodnak rögtön elkellett volna menni , kettesbe hagyni titeket. Bár neked ez is lehet hogy mindegy lett volna. Érted????

Kettesbe lenni a csajjal és beszélgetni, hülyéskedni.

2017. ápr. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Esélyes a " kilövésre"...
2017. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!