Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hamar elmegyek, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar elmegyek, mit probaljak máshogy? LÁNY

Figyelt kérdés
Még nem szeretném ujjazni magam, ezért csak csiklo somizés megy, de ez max 1-2 percig tart, aztán jön egy ilyen "eglsz testet átmelegito erzes" és utánna már nem tudom tovább csinálni, mert szo szerint fáj. Mit probaljak ki?(segedeszkoz vagy hasonlok nem, mert mimt mindtam, fiatal vagyok)
2017. ápr. 3. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha érzed már közel vagy állj meg.

Vagy lassíts, gondolj másra , gyakorlással meg tudod oldani.

Van időd hisz írtad fiatal vagy :)

2017. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
esetleg nyelv segítene.
2017. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Diavolino44 ***** válasza:
Igy mukodik a tested nincs ezzel baj.
2017. ápr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Örülj, hogy "gyors" vagy. Bár pasival nem leszel ennyire gyors. De sok férfit még így sem tudsz megelőzni, ők úgyis előbb elélveznek, mint te...
2017. ápr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tovább akarod csinálni, tarts egy kis szünetet (amikor már nem fáj) és kezd ujra minél elöbb. Ha belejössz, sok-sok élvezésed lesz egymás után.
2017. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ujjazás nem túl izgalmas ha magadnak csinálod, szóval akár ki is próbálhatod. Csiklóhoz képest semmi.

Nekem is ez a problémám masztinál, hogy túl hamar el tudnék menni. És hiába lehetne többször is, az első orgazmus után már nem jó, nem szeretem. Szóval csak próbálom elhúzni, hogy minél később legyen vége. Ettől amúgy jobb is lesz ha végre elengedem magam. Kísérletezz :)

2017. ápr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, hogy ilyen gyorsan elmész. A fiúk is átlagban eddig bírják 😃


24f

2017. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon gyorsan elmegyek, de próbálom elhúzni. Ez van, ez bejött, így minden működik. :D 17L
2017. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!