Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gyorsan elmegyek. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyorsan elmegyek. A penisz gyűrű segít ebben?

Figyelt kérdés
Barátnőmet nem tudom kielégíteni mert nagyon gyorsan elmegyek és már mikor elmegyek rendesen szégyenlem magam már ott tartok.
2017. jan. 18. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak ra technikak, gyakorold oket a baratnod tavolleteben. Nekunk is bevallt.
2017. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ömm... bocsi, ehhez a korodnak és a mióta csináljátoknak is van köze :)

De:

1. ha érzed, hogy közel vagy, szorítsd össze a makkod a két ujjaddal, az általában segít. De ezt a technikát is gyakorolni kell, aztán !egyszer! nyújtsd el a saját orgazmusod /állítólag többször nem jó/

2. nyújtsd el a bnőddel az előjátékot. Kényeztesd hosszabban, hogy hamarébb kész legyen a csaj, pl. szexi olajos masszázs, vagy bilincseld meg, bármi, csak tocsogjon odalent ^_^ lehet, betesz neked, hogy extra szűk és nem annyira nedves, az gyakran kemény pillanat /tudom, mert magam is ebbe a kategóriába tartozom, és amikor a szexpartnerem beteszi, megáll, és azt mondja, hogy kell egy kis szün, mert vége van xD/ Viszont ha igazán nedves, és az előjátéktól rendesen el van lazulva, nem szorít rád annyira, és ezzel is húzhatod, no meg ő is hamarébb elmegy, nem kell hátrányban érezned magad.

3. Ingereld magad naponta többször, szokj hozzá, hogy áll a farkad, vagy hogy is mondjam.... polírozz egy nap legalább egyszer, de ha lehet többször is, így növelve az állóképességet. ÉS minden együttlét előtt 1-2 órával tuti hogy végezz magaddal, akkor jobban bírják /elvileg... a második kör is mindig hosszabb, meg durvább, nem? :D/

Amúgy jómagam 20/L vagyok :)

Remélem hasznodra lesz a válasz.

2017. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Pancser vagy, szégyeld magad! Hat első a no!!!!!
2017. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem megyek el hamar,vagyis úgy értem helyzet állapotfüggő,de pl a barátnőm szereti ha néha használunk gyűrűt
2017. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a gyűrű nem hiszem hogy segít ebben, az inkább arra jó, ha nem elég tartós az erekciód
2017. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!