Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedéskor, az első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor, az első szex előtt érdemes szólni ha van egy vágyölő testi hibám?

Figyelt kérdés
Arról már beszélgettünk hogy ki hogyan szereti, vadság, pózok stb. Érdemes felhozni ezt a témát, jobb ha tudja mire számítson, hogy ne akkor legyen nagyon csalódott amikor meglátja szex közben? Egyáltalán ilyen esetben hányadik randiig jó várni a szeretkezéssel, hogy már azért érzelmileg kötődjön, és ne lépjen le a hiba miatt?
2017. ápr. 3. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

milyen hibád van?


24F

2017. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Anonim oldal lévén elmondhatnád pontosan, hogy miről van szó. Úgy azért könnyebb lenne segíteni :)
2017. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy csak számodra hiba. Lehet,hogy ha nem mondod neki,észre sem venné. Vagy ha észre is veszi,lehet hogy nem is fog foglalkozni vele,ha nem hívod fel rá külön a figyelmet. Egyébként tényleg jobb lenne ha leírnád,hogy mi a hiba,mert így nem jó találgatni.
2017. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Parom feneke nagyon szoros. Es a nagy melegbe szegeny a laban kipottyozodik. Picit logott a hasan a bor, merr ledobott 50 kilot.


Felt h nem tetszik nekem miutan levetkozik.

Annyi volt a valaszom h racsaptam a seggere es beleultem a farkaba.

Sooo..emiatt ne aggodj :D


Azota parom picit meghizott, nem log a bore. Orvos letemre kezeltem a pottyeit. A feneket meg alapbol szorosen szeretem.

2017. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon csúnya melleim vannak. Kicsik is, ez mondjuk nem zavar mert látja ruhán keresztül is, de a formája nem normális, sajnos ilyenre nőtt. Hosszúkás lógós, laza kis valamik, az alján hatalmas bimbóudvarral, szinte az egész cici csak abból áll. Csőmellnek hívják, sok plasztikai oldalon vannak ilyesmi képek. Változni már nem fog ahhoz idős vagyok.
2017. ápr. 3. 12:53
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha nő létedre hímvessződ is van, akkor nem árt.
2017. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne fossal. Imadni fogja a cickod.
2017. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
nem lehetsz tul IDOS ahhoz, hogy ezen valtoztass. l22
2017. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

ennyi? azt hittem valami nagyon durva anyajegy, vagy folt, vagy heg, vagy valami...

jó persze neked ez testi hiba, hisz másoknak nem ilyen, meg sokan műttetik...de szerintem ez nem durva elfogadhatatlan "testi hiba"...

de ha szeretnéd tudasd vele, linkelj hasonlót neki...


24F

2017. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, engem ilyen sose zavarna. Aki emiatt otthagy, az nem normális, hisz nem tehetsz róla.
2017. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!