Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek h a lánynak kicsi lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek h a lánynak kicsi lesz a péniszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Igazából nagyon jó barát akivel úgy döntöttünk hogy szexkapcsolatban leszünk. A lány gyönyörű. Szép nagy mellek husis comb megőrít mert teltebb. Nos mind1 is ez. A lényeg hogy a farkam alapból olyan 7-8 centi ha nincs merevedés. Merevedeskor olyan 13 kb. Kicsi tehát. Nagyon félek hogy a lánynak kicsi lesz majd és nem fog elélvezni se. Igaz nem egy annyira tapasztalt lány de akkor is lehet érzi majd a különbséget. Bár én se voltam annyira sok lánnyal. Beszéljek vele előtte erről vagy mi? 25/F

2017. ápr. 2. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj Peti, jó leszel !
2017. ápr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Miért kéne erről beszélni vele? Ő talán előre az orrodra köti, hogy mi vár téged a ruha alatt? Ne idegeskedj, nem olyan kicsi az. Van, akinek még ekkora sincs. De ha nagyon zavar, akkor egyrészt nem kell mutogatni... Kapcsold le a villanyt! Másrészt pedig: tudod kompenzálni! A lényeg, hogy iszonyatosan fel kell izgatnod dugás előtt! Úgy kell nyalnod, ujjaznod, csókolnod mintha csak az életed múlna rajta! Mikor már össze-vissza dobálja magát és őrjöngve követeli a farkadat, akkor már ku3vára nem fogja érdekelni, hogy 13, 16 vagy 18 centis, csak legyen már végre benne! De utána sem szabad ám lankadni (hehe)! :)


Amúgy meg... a husi lányok egyébként is hálásak. :) Tudom, bocsánat, gec1 vagyok, ez van.

2017. ápr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kicsi, lankadtan meg kit érdekel. Inkább az a baj , ha idegeskedsz akkor hamar (1-2 perc) véged lesz. NA ez kevés lehet neki.
2017. ápr. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Ne izgulj. Nekem is volt egy barátom,akinek kb 12 centi volt és vékony is. Az exemnek meg vagy 20 centi. De sokkal jobb volt a 12 centissel. Az a lényeg,hogy tudd használni. :)
2017. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak barátok vagytok, akkor a kapcsolat marad is ezen a szinten, mert nincsen olyan érzelem, ami feledtet minden fizikai adottságot.
2017. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!