Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék növelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék növelni a péniszem méretén, akár csak pár cm-t is, hogy ne legyen kicsi?

Figyelt kérdés

Szeretnék 1-2 cm pluszt vastagsában és hosszban, de nem tudom,hogyan tudnám ezt elérni. Kapszulákban/krémekben nem hiszek önmagában, jelq nem működött (de lehet én csinaltam rosszul valamit) , most peniszpumpán gondolkozok, de arról is megoszlanak a vélemények. Műtét drága + rizikós. Valakinek ha van bármiféle tapasztalata örülnék ha megosztaná velem.


(12/3,4 cm a méretem, ami szó mi szó kicsi)


2017. febr. 28. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nincs rá bizonyítottan hatásos módszer, ami nem károsítja a funkciót, szóval sehogy
2017. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nem lehet a péniszt növelni. Ahogy a nigériai herceg sem akar neked pénzt küldeni. És nincsenek szingli anyukák 5km-es körzetben akik dugni akarnak veled.

A jelqing nekem sérülést és sok fájdalmat okozott.

2017. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jelqing nekem is okozott sérülést piros pöttyök de én hozzászoktam és már nem fáj,mindig hiányzik az edzés.Bemelegítéssel melegvíz szoktam kezdeni,utána mindig nyújtom sokféleképpen köldökig húzom,hátra alul is,karon keresztül is utána jelqing krémmel,néha pumpázom többször kéne,engem növel,jó nem kétszer akkorára de péniszgumival érzem már a bordákat egy tág punci falán amit soha sem éreztem.Vékonyka volt most meg telt,eres,vastag és súlya van.Tudnak az indiaiak valamit.
2017. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kegel-gyakorlatoktól elvileg 1-2 cm-vel nőhet. Olvasd el Stanton Dowd: Az önkielégítés gyakorlati kézikönyve c. könyvét. (Beírod googleba a címet, első találat a könyv pdf-ben)
2017. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!