Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erdemes lenne egyszer kiprobal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes lenne egyszer kiprobalni a szexet ferfi prostitualttal?

Figyelt kérdés
A cel az lenne, hogy orgazmust okozzon. Valaki mar kiprobalt ilyet? Biztosan jol ert ahhoz, hogy noknek orgazmust okozzon, legalabbis errol almodozom. :)
2017. márc. 27. 22:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha hányásig szopatás járna grátiszba, úgy is kibérelnéd?
2017. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nő vagyok, ahzt hiszem nem.
2017. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre sem. 4 ilyen don juannal voltam é m7ndegyik csalódás volt. Kompexusos, dugni akaró majmok, akik pénzhez akarnak jutni ugy, hogy csekély kommunikációs képességeik ellenére nőhőz érhessenek. Csalódás
2017. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
:(
2017. márc. 27. 23:25
 15/18 anonim ***** válasza:

Vesztenivalód nincs. Egy próbát megér. Most mit vesztesz? egy gagyi cipő árát kb. 30-40e ft-ot. De amúgy a prosti hangulatától függ és hogy menyire veszi komolyan. Az orgazmushoz először a saját testedet kel ismerned... magadtól elmész? magaddal partner előtt? Mutasd meg a partnernek mit szeretsz.. hiába nyomja a 2.es szintet ha neked az orgazmus az 1./6. emeleten van. Kommunikáció, sima partnerrel/barátoddal/prostival is.


N.24

2017. márc. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
25%

Bazze az ember veszi a fáradságot, hogy normálisan válaszoljon, erre lepontozzák. Száradjon le a pecked akkor. Tanuld meg, hogy orgazmusod legyen, ne mástól várd el, hogy kikísérletezze rajtad.

#10-es voltam, pontozd le ezt is.

2017. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem sokkal jobban töltenéd az estét ha elmennél egy Swinger klubba, az csajoknak általában ingyenes, sok pár (és néhány szóló pasi) szívesen bevesz egy extra hölgyet és ott kevesebb az esély a csalódásra. mármint lehet valaki nem tud teljesíteni, de egyből kapsz egy másik pasit, aki lehet tud.
2017. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Olvass utána a rosszlanyok.hu-n yoni masszázsnak.😉
2017. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!