Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anális szex miért tabu még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális szex miért tabu még mindig a legtöbb csajnál?

Figyelt kérdés
Annyira nem lehet kellemetlen érzés, vagy igen? Vagy talán csak a "piszkos" dolgoktól félnek ennyire?
2017. márc. 26. 11:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Remélem egyszer jól segberaknak pl. a sitten.
2017. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld ki Te is,és csak utána nézd le azokat,akik nem merik bevállalni.Addig kuss van!
2017. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

mindenki maga dönt, hogy hova mit hogyan kinek enged!


24F

2017. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Kellemetlen érzés, még óvatosan is fáj. Ha pedig volt egyszer egy idióta, durvább próbálkozó, akkor örökre elmegy tőle a kedved. Akik engedik, azok is inkább azért, hogy így menőbbnek, bevállalósabbnak tűnjenek, mert ebben aztán túl sok élveznivaló nincs...
2017. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Van akinek nem jön be. Én Legutóbb olyan felnőtt nővel találkoztam aki nem akart orálisan kielégíteni, elmondása szerint még sosem csinálta.
2017. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem igaz,amit előttem írnak. Lehet vannak olyanok akik "menőbbnek" érzik tőle magukat,de mégis ki előtt? Esetleg a pasi előtt. Én személy szerint szeretem ,és nem kényszerít rá senki,nem is menőségből csinálom. Egyszerűen csak szeretem,mert ott nagyon sok idegvégződés van,a fenék is egy erogén zóna. Én anális szextől is el tudok élvezni.
2017. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
#6 nyilván a pasi előtt, ki más előtt? Vannak ilyen nők is, de a többség tényleg nem szereti.
2017. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

több lánytól hallottam azt is, hogy benne lettek volna, de az idióta gyökér pasi egyből tövig nyomta, meg volt olyan akinél punciba ment és "véletlen" TÖVIG nyomta a másik lyukba...

szóval az ilyen gyökér idióták miatt meg is értem szegényeket, hogy még véletlen sem akarják többet


24F

2017. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam, nem fájt de nem tudtam igazán élvezni mert nekem konkrétan olyan érzés mintha a slozin ülnék és ebben semmi szexit nem találok.

Van akinek tetszik van akinek nem.

Ha meg minden áron ki akarod próbálni a csajjal először rakjon meg ő egy felcsatolhatóssal csak a fair play kedvéért.

2017. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

En nagyon szeretem. 21 evesen probaltam elsonek. Leendo ferjem orul neki h szeretem.

Ha nem is kozosulunk mindig analisan azert kivulrol pl mindig simogat ott. Minden ottani esemenyert rajongok.

Foleg ha o oda teszi be, egy mukukit meg a rendes helyre.

22L

Privit nen kerek

2017. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!