Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, akik sokkal tapasztaltab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, akik sokkal tapasztaltabb nővel vesztettétek el a szüzességeteket, hogy jött össze az első szex, hogy csináltátok, milyen volt?

Figyelt kérdés

Elmondtátok elötte, hogy mi a helyzet, vagy eltitkoltátok Esetleg utána mindtátok el)?

Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Hány évesek voltatok és mennyi a nő, hányad partnere volt már elötte?


2017. márc. 23. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Neten ismerkedtünk meg jóbaráti viszonyba voltunk így tudta hogy nem voltam még nővel. Alkalmi dolog volt bár utána még pár alkalomra összejöttünk. 20 éves voltam ő 36 és lövésem sincs hány partnere volt előtte, mert nem érdekelt :) 26/F
2017. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

randiztunk, megismertük egymást 22-ők voltunk, nekem volt előtte barátnőm, de csak orálig jutottam mindig, a csajnak már volt 1 komoly kapcsolata ami évekig tartott és 2 futó kalandja pár hónapig.

Nem kérdeztük ki kinek mennyi tapasztalata van, mert randi nem erről szól, összefeküdtünk, én hamar belejöttem (nem rakétatudomány) és az egész hétvégét végig szexeltük és buliztuk. Soha nem kérdezte meg mennyi szexen vagyok túl.

2017. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23 voltam, tudta, látta rajtam. Második találkozón beleült, elég jól bírtam, aztán beleélveztem. kb 20. partnere lehettem
2017. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!