Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen fejlődésen ment át a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fejlődésen ment át a szexuális életetek a az első alkalomtól az utolsóig?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a kezdeti bénázásra (ha volt), egymás igényeinek nem ismerése, ki mit szeret, stb.

2017. márc. 8. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Most arra gondoltál, hogy meséljem el itt az elmúlt 25 évet? Ami alatt megtanultam a tantrikus szexet, a yoni masszázst, gyakorlott dom-á képeztem magam, kipróbáltam a többest minden felállásban, képes vagyok az orgazmusom 100%-ban kontroll alatt tartani, stb., stb., stb. ...
2017. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ma is ugyanolyan béna vagyok, mint az elsőnél. csak segített az idő rájönnöm arra, hogy nekem valami mást kell csinálnom, ez nem nekem való (a szex).
2017. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, még messze nem tartok a végén. De ha érzésem szerint megvolt az utolsó azt feltétlenül elmesélem. És persze az elsőtől az utolsóig tartó utat is.
2017. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39 vagyok. 25 évesen kezdtem. Sajnos, szexualitás szempontjából nem illettünk össze, bár a szerelem nagy volt. Alig pár éve tudtam magam jobban elengedni, kiteljesíteni az igazi vágyaimat. Bdsm és társai. Sajnos, sok mindenben nem vagyok olyan szerencsés mint sok más nő (hüvelyi orgazmus stb) de azt hiszem, így is sokat fejlődtem és van még merre menni....A partnereim száma azonban annyira csekély volt az elmúlt években, másnak 20 éves korára több pasija van, szóval a tapasztalataim nem szerteágazóak, de egy nőnél gondolom ez belefér.
2017. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

58 vagyok és 16 voltam, amikor egy 33 éves csinos özvegy bevezetett a gyönyörök birodalmába. A későbbi sikereimet is neki köszönhetem. Az első aktus talán 5 mp-ig is eltartott, így volt honnan fejlődni. :-))

Ja, és remélem, nem a vasárnap esti volt az utolsó!

2017. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cSAKiVáncsiVagyok válasza:
#1 mintha valami szex isten lennél hát te mibe vagy :DDD még kontroll alatt tartja :DDD végem van tiszta vigjáték
2021. júl. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!