Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy félek az első alkalomtól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy félek az első alkalomtól hogy elrontok valamit. Mir (k) re figyeljek oda nagyon?

Figyelt kérdés
Ajj tudom hogy mindjárt jön a sok troll válasz 😔 de azoknak a barmoknak üzenem hogy úgyis csak le lesznek pontozva. Na szóval mikre kell nagyon odafigyelnem?

2015. aug. 1. 16:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vagyok
2015. aug. 1. 16:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első és nagyon fontos dolog, ne ugorj elsőre neki a lánynak. Úgy értem nem az első két percbe rakd be neki.

Lazítsd el. min 20 percig nyúlkálj nyalogasd puszild.


A másik nagyon fontos hogy ne félj tőle. Első lesz. nem lesz tökéletes, de ez van. Biciklivel is szarrá törted magad mire ment nem? :D


Ha nem akarsz felsülni, akkor szerintem verd ki előtte olyan fél órával.


Nem kapkodni, figyelni arra hogy a csajnak is jó legyen, nyugi érezni fogod, vagy segít is. :D

2015. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem akarsz gyereket, védekezzetek!!! Olyannal feküdj le, akivel nagyon szeretitek egymást. (Keresztények azzal, akivel összeházasodtak.)

Ebben az esetben nem kell félned semmitől, csak biztasd a lányt, hogy jelezze, sőt mutassa meg mi a jó neki, és tedd azt. Kényeztesd hosszasan, az sem baj, ha nem juttok el a behatolásig. Ezt előre is megbeszélhetitek, nehogy félreértés legyen belőle. Várd meg, míg nagyon nedves lesz, és nyilvánvalóan ő is vágyik rá. A túl hosszú előjáték a lányok számára nem létezik.

Ha a lánynak is ez az első alkalom, számíts rá, hogy ő is bizonytalan, esetleg szégyellős, nem meri esetleg nem is tudja megmondani, mit szeretne. Visszautasíthat olyan érintéseket, amik valójában kellemesek a számára, de elsőre megijed a hirtelen intenzív érzésektől. Ezért is kell nagyon ismernetek egymást, hogy észrevedd, mi az ami tényleg teljesen idegen tőle, és mit lehet később, vagy esetleg egy másik alkalommal újból megpróbálni. Ő pedig bízzon benned, és merjen veled együtt kísérletezgetni.

És persze utána is szeretgesd, simogasd...

2015. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lány már mennyire tapasztalt, hányadik leszel neki?

Hány évesek vagytok? Elmondtad neki, hogy szűz vagy? ;)

2015. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!