Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! A barátommal tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A barátommal tegnap feküdtünk le elősször. Nem védekeztünk, mert azt mondta hogy az első alkalomtól nem lehetek terhes de nem hiszek neki. Mit tegyek? :S 15 l

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 15:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
egy megszívtad, egyél esemény utáni tablettát.
2010. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

epic fail

72 órás tabletta neked

barátodnak meg egy kasztrálás a hazudozásért

2010. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
lol...tiszta röhej... remélem kamu, de ha nem kamu akkor meg hülye vagy már bocs
2010. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Imádkozz, és menny el apácának!

(A csávót meg nyomd fel apádnál, hátha kihúzza a belsejét) :-)

2010. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

terhes vagy!

a kérdés remélem fake...

2010. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

én is hallottam ilyen hülyeségekről hogy nem kell védekezni az első alkalommal, szívás esemény utáni tablettát és aztán valami terhességteszt .. valahogy így magyarázták a suliba :))

16/F

2010. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

mikor fogják már fel a tizenéves kis csitrik, hogy nincs sex 18 év alatt és részletes komolya felvilágosítás előtt? én még egy abortuszt meg egy szülést is levetítenék nekik, hogy fossanak, csak a kis húgyvirágok!

21/L

2010. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

hogy lehettél ilyen buta?előre nem tudsz gondolkodni?azonnal irány a nőgyógyászat és feliratni 72 órás tabit.azátán imádkozz,hogy ne borítsa fel a még fejlődő szervezeted hormonháztartását annyira,hogy később rendszertelen legyen a menzid és ne lehessen gyereked.

már az első alkalomtól is lehetsz terhes.egy nő onnantól kezdve,hogy menstruál,bármikor teherbe eshet.könyörgöm hol voltatok ti biosz órán?apád meg anyád nem mondott el neked semmit?ilyet....kiakasztó

2010. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15 évesen már csak kaptál felvilágosítást legalább az iskolában. Jeszus ...
2010. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ha nem hiszel neki akkor minek mész bele?!...jesszus...

bármelyik együttlét során teherbe eshetsz ha nem védekeztek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/a bármelyikbe az első is bele számít/ .... Énis 15 vagyok de nekem szerencsére nem ilyen hülye a barátom, és én se...

2010. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!