Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! A barátommal tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A barátommal tegnap feküdtünk le elősször. Nem védekeztünk, mert azt mondta hogy az első alkalomtól nem lehetek terhes de nem hiszek neki. Mit tegyek? :S 15 l

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 15:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
jah és a sráctól is pofátlanság,hogy ennyire nem vigyáz rád.mi a francnak találták ki a gumit?
2010. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
na b_asszus...utálom az ilyeneket hogy "de a pasim azt mondta nem lehetek terhes és én naná hogy elhittem mert annyira szeretjük egymást huhúúú együtt fogjuk leélni az életünket" teljesen látszik hogy még nem voltál felkészűlve a szexre a barátod meg annyival sem tisztelt meg hogy egy gumit felhuzzon.csak gratulálni tudok várom a fejleményeket...
2010. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha ilyen h*lyék voltatok, kívánom,hogy mindketten legyetek terhesek!
2010. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

eszetek annyi amennyi látszik a kérdésből.

1000000000 kérdés volt már itt is, miért NEM TANULSZ BELŐLE?

2010. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát téged jól átb@sztak... de remélem ha már ilyen naiv vagy, akkor jól meg is b@sztak!
2010. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél olyan naív p*csa, hogy elhiszel mindent a drága barátodnak a hülye fejeddel,akkor nem tartanál itt. Gratulálok! Legalább most majd megtanulsz gondolkodni,merthogy itt senki nem fogja megoldani helyetted a leendő problémádat,az biztos. Csak az a baj, hogy,akit ésszel nem áldottak meg azt megáldották szerencsével, úgyhogy mindig meg fogod úszni a hülyeségeidet, így aztán majd soha nem tanulsz a hibáidból.A felnőttek meg pont a magadfajta felelőtlen csitrik miatt írják le a szexelő tiniket és ez alapján megértem,hogy tiltakoznak,hogy ne szexeljenek a fiatalok. Pedig én is 15 voltam,amikor elvesztettem,de sokkal több eszem volt hozzá,mint neked, mellesleg az én barátom szeret és nem b*asza át a fejem azért,hogy neki jobb legyen. Ha ez tényleg így történt,akkor a pasid egy önző dög,aki egy hangyaf*sznyit sem törődik veled,úgyhogy szállj le a földre,nem ez a szerelem még ha azt is hiszed. Ne legyen igazam,de ha neadjisten teherbe esnél,sztem a drága barátod hirtelen eltűnne. Najó,ennyit a hegyi beszédről, majd csak rájössz.

/Szmötyi/

2010. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

72 órás tabletta...most azonnal doki!!!!!!!!!!

te se voltál bent bioszórán, mikor az ember szaporodása volt a tananyag........

2010. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ha nem hiszel neki, és tudtad, hogy nincs igaza, miért nem ellenkeztél, hogy de igenis kell védekezni? a barátoddal meg érdemes lenne elbeszélgetni,hogy lehet ennyire felelőtlen, vagy elküldeni egy biosz órára, ha tényleg elhitte, amit mondott. viszont, ha tudta, hogy hazudik, akkor a helyedben sürgősen dobnám, mert aki ennyire nem képes vigyázni, az nem érdemli meg, hogy vele legyél, és nem is szeret. viszont menj dokihoz és 72 órás tabi, ha nem akarsz babát, apa nélkül...
2010. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

14 éves wagyok és biosz orán a tanár elmondta 100000X h GUMI emberek GUMI!!

Amerikában 1 11 éves kortol elkezdenek baszni de ezt őkis tudják már ott direkt csináltak nekik külön gumit..-.-"

2010. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát jó nagyot hazudott a pasi...:S De ha most nem hiszel akkor h. lehet h. tegnap meg hittél neki?

Egyébként h. válaszoljak a kérdésedre igeins lehetsz terhes az első alkalomkor is! Nem lenne egyszerűbb védekezni mint egy abortusz? Előbb miért nem néztél utána a dolgoknak mielőtt megtetted?!

2010. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!