Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen volt az első legjobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első legjobb?

Figyelt kérdés

Hány évesen volt az első legjobb szexetek, amikor legelőször élveztétek annyira, hogy utána alig tértetek magatokhoz? Hogy sikerült, miért volt olyan jó?

Hány éves volt a partner, hányadik partnerei voltatok egymásnak?

Kort és nemet is írjatok.



2017. márc. 7. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:

19 évesen voltam, váltakozva meg a romantikus és határozott szex illetve maga a felvezetés és az egész nagyon romatikusra és emlékezetesre sikerült

a barátom 17 volt és a mai napig együtt vagyunk

23/L

2017. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
24 voltam a férfi 50felett nekem a második volt, Neki nem tudom.
2017. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21 éves voltam fogalmam sincs hogy csinálta nekem Ő a 6. Partnerem volt Ő 24 éves volt és neki én voltam az Első. 23 L
2017. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

14, partner 13.

Majd egy óráig csak nyöszörögtem utánna.

Mert összejött sok dolog azokból, miktől jó.

2017. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

30 évesen

A srác 25 éves volt, és nekem a 14. Vele volt először orgazmusom.


Máig együtt vagyunk

32n

2017. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

18 voltam, ő volt a harmadik partner, ő is 18 volt, negyedik voltam neki.

szerintem azért volt annyira jó, mert mindketten arra törekedtünk, hogy a másiknak legyen jó, nem csak saját magunknak, és azóta is együtt vagyunk

22L

2017. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 János Gilján ***** válasza:

19 vagy 20 éves lehettem, amikor először sikerült az akkori kis barátnőmmel szeretkezés közben közös orgazmust átélni. Teljesen megbolondított az élmény, hogy mennyire jó egyszerre felolvadni az élvezet dimenziójában és egymásba kapaszkodva lebegni félúton a fizikai valóság és az orgazmus szent őrülete között. :)

Azóta is erre az élményre törekszünk most már az imádott feleségemmel is, szerencsére egész jó sikerrátával dolgozunk. ;)

37F

2017. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A konkrét esetre nem emlékszem, csak azt tudom, hogy szerelmes voltam, mint a nagyágyú.
2017. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

27 évesen, a párommal (második férfi az életemben).

Miért volt jo? Vele mindegyik jo, mert nagyon fel tud izgatni, elég egy pici csok...

Ö 33 éves, és asszem a 4. kapcsolata vagyok.

2017. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!