Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az 1991-ben született nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 1991-ben született nők a legjobbak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért? Minden generációban vannak tisztességes nők és lotyók. Persze lehet most több az utóbbi, de nincs ideális évjárat. :)
2017. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amúgy eskü... szerintem akik ekkor születtek rohadtul a legjobb nők.
2017. márc. 21. 11:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint már felmérted a világ összes nőjét?
2017. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem
2017. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. A feleségem amúgy '91-es, de ennek ellenére mondom ezt. Voltak az életemben '92-es, '86-os, sőt '77-es nők is. Igaz, ez utóbbi csak szex volt. Nincs egy évjáratra jellemzó dolog szerintem. :)
2017. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91-es az exem is. Odavagyok érte a mai napig.
2017. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez netto hülyeség. Minden generációban vannak jó nők, a 91-esekben semmivel sem több, mint bármelyik másikban. Persze, értem én, most ez pont "ideális" korban van, mert huszonévesek és nyilván nem a II. világháború előtti időkben születettek között nézlődsz, de gyanítom majd mondjuk 20 év múlva majd többen vitatkoznak veled, hogy az istenített 91-es, akkor már közel ötvenes nők lennének az etalonok. Minden kornak megvan a maga szépsége nyilván és lehet kortalanul öregedni, de bizonyára nem áruzlok el nagy titkot, ha azt mondom a fiatal lányok/nők a legtöbb férfi számára az ideálisak szépség és miegyéb szempontjából. Meg mondjuk ha evvel 2000-ben előállsz is körberöhögnek. Nem a legjobb évjárat a 91, ahogy egyik másik sem, csupán csak most ideális korban vannak, idén töltik a 26-ot, evvel a középkorúak nem versenyezhetnek (már ha akarnak), mert sajnálatos módon a legtöbb nő az ötvenhez közel nem úgy fest mint Jennifer Aniston, vagy Halle Berry. Mit gondolsz, amig nem jött el az idő, hogy a 91-ben születettek felcseperedjenek, nem voltak jó nők és miután fénykorukból kiöregszenek nem lesz utánpótlás? Na ne röhögtess!
2017. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én '91-es születésű vagyok.a férjem jó nőnek tart masnem számít :D
2017. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ekkora baromsagot... ahogy korabbam irtak : felmerted a vilag osszes nojet?
2017. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 74-ben születettek a legjobbak.
2017. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!