Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék vibrátort venni. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék vibrátort venni. A futár tudni fogja mi van a csomagban? Olcsóbb fajtát esetleg ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
be szokták csomagolni a dobozt szóval semmit nem fog tudni a futár. milyet szeretnél venni?
2017. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Diszkrét a csomagolás nem tudnak róla mi van a csomagban,Én ezt ajánlom

[link]

2017. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy egyszerűbbet, szilikonosra gondoltam vagy egy élethűbbre. És jó, ha vibrációs.

Életemben nem vettem még, a kínálat pedig hatalmas :)

2017. márc. 19. 20:02
 4/10 A kérdező kommentje:

#2


Köszi, nem tűnik rossznak :)

2017. márc. 19. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem van egy és bevállt majd lefotozom mert nem neten vettem de hasonlót linkelhetek

én megvagyok vele eléggedve bár egy jó pasit jobban szeretek magamban érezni

2017. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ket dolog jutott eszembe. 1) mit szamit latszik-e mi van a dobozon. Bar... tudom kis telepulesen szamit. De..... ha ilyen helyen laksz jon a masodik. 2) vedd meg szemelyesen egy boltba amikor varosban jarsz. Ott ugyse ismernek.

S ha csevegni kell mond hogy ajandek lesz leanybucsura. Osztjonapot!

2017. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Környéken nincs szexshop, ezért gondoltam, hogy rendelek. A leánybúcsú egyébként jó ötlet! :D
2017. márc. 19. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:

mennyi pénzt szánnál rá?


a futár nem fogja tudni :-)

2017. márc. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
A vibrátor nem tesz jót, utána a szexet kevésbé fogod élvezni, nehezebben mész el, mert hozzászoksz a rezgéshez. Inkább átlagos méretű dildo ajánlott masztihoz.
2017. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha tutti akarsz olcsón akkor:

Adrien Lastic- Butch Cassidy keress

2017. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!