Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezik meg olyan duci kedvelo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik meg olyan duci kedvelo fiu, aki nem szegyelli vagy nem csak szeretonek tartana egy lanyt?

Figyelt kérdés

Itt is es mashol is csak ilyenbe futottam kb...A legutolso alkalommal hetekig dumaltam egy fiuval, mire kiderult, hogy van baratnoje, es csak egy ejszakara kellettem volna neki. Elegge elveszi az ember onbizalmat es remenyet az ilyen..

18/L


2017. márc. 18. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik.
2017. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

nekem a teltebb alak tetszik, de nem ez alapján választok párt, exem pl eléggé duci volt

felvállaltam, nem éreztem gondnak, persze viccelődtem velem ismerősök emiatt, de nem vettem magamra...

ha csak megemlítettem haveri körökben, hogy nekem a teltebb alak tetszik, ott is ment a poénkodás sokszor...

de nem veszem magamra ezeket, meg ők sem bántásból mondják :)


24F

2017. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Létezik, de én nem az vagyok...

Ízlések és pofonok. Kihasználni egy nőt viszont nem helyes...

2017. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a duci lányok szebbek
2017. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az előző barátnőm is duci volt, de nem ezért jöttem össze vele, hanem mert jófej és kedves volt.
2017. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én büszkén mentem végig bárhol a volt barátnőmmel, aki elég duci volt. Már 3 éve vége, de jó visszagondolni rá, és arra is, amint az ágyban nyújtott, pedig nem volt túl sok tapasztalata.


22/F

2017. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az exem nem kicsit volt duci, és imádtam.
2017. márc. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
az a baj,hogy már az is ducinak számít, aki nem hasonlít egy deszkára. konkrétan a normál alkatú lányok számítanak ducinak!
2017. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!