Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak lányok, aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak lányok, aki a kövér srácokat, férfiakat kedvelik?

Figyelt kérdés

Egy éve elvarázsolt egy lány a munkahelyen, de kiderült van barátja. Amikor megláttam a srácot lesokkolt. Kövér srác.

Most pedig a szomszédunkban lakó lánynak is duci a pasija, ráadásul idősebb is jó pár évvel. Kiskorunk óta be akarom fűzni a lányt, erre összeáll egy ilyennel. Vékony lány alig pár kiló, még alacsony is. A hapsinak a válláig sem ér. (nem tudom, hogy nem nyomja agyon szex közben)

Én meg ezer óra meló és tanulás után is járok edzeni. Mégsem tudok megtartani egy normális lányt sem. :-(

Azon agyalok néha, valóban akadnak olyan lányok akiknek az tetszik, ha a férfi jóval nagyobb náluk? Valóban vonzódnak és felizgatja őket egy kövér ember? :-o

24F



2017. febr. 19. 21:53
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Nem a kövér, hanem a magukkal elégedett emberek. Ne meg persze van akinek van ilyen vágya, h legyen hasa stb..


Te meg valszeg elégedetlen vagy magaddal azért edzel annyit és ez meg is látszik.

2017. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyanok akiknek ez pont bejön,de persze a személyiség is fontos!Nekem személy szerint nem nagyon jönnek be az ilyen férfiak (de ki tudja hogy tethet-e róla).
2017. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

A belso a lenyeg.

Es tudod...nagy ko alatt lakik a nagy beka xD

2017. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy 100kg folotti srac aki iszanyatosan fel tudott izgatni. Nem volt tul magabiztos szemely. Sot. Epp ellenkezoleg... de egyszeruen magaval ragadott a stilusa


18/L

2017. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, te még ne jöttél rá, hogy nem gyúrásra mozdulnak a normális csajok. Azok a plázacicáknak kellenek, de csak akkor ha van hozzá egy verdád is. (Nem.. nagyfater levetett Skoda Favoritja, akkor se lesz elég ha teszel lángnyelveket.)

Egy - általad is írt - normális lánynak tartalom kell, nem a kigyúrt tested. Ha nincs amivel megtudnád tartani, akkor menni fog. Mert megdugni bármelyik hülye megtudja egyszer, akin izompóló van, max nem túl jól. (Nem lehet, hogy te is gyenge vagy az ágyban?)

2017. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Sokáig nem is tudtam, de idővel rájöttem, nekem kifejezetten a nagydarab férfiak tetszenek. Volt különböző alkatú barátom, de igazán akkor éreztem jól magam, ha kicsit mackós volt mellettem.

Szeretem, ha erős és nagy a férfi. (nem az intim méretre gondoltam, hanem az alkatra... a nagy kő alatti nagy békát most hagyjuk ;-)

Olyan védelmező érzés nagy férfi mellett élni.

Pszihodokik mondhatják, apám miatt érzem jól magam a kövér férfiakkal. Lehet benne valami, apám valóban nagy darab ember. :-)

Szüzességemet is egy mackós, nálam idősebb elvált férfivel vesztetem el.

35L

2017. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De baromság már ez a biztonságot adás.Testőrnek kell faszi?Ha meg összevesztek már nem annyira jó ha nagydarab. :) Amúgy láttam már dagadtat is elterülni. :)
2017. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!