Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napi 4-5 maszti soknak számít?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi 4-5 maszti soknak számít? 22l

Figyelt kérdés
Épp nincs barátom és elég sokat masztizok. Nagyon gyakran felizgulok és hamar elélvezek. Nem lesz ez baj ha lesz valakim? Vagy kezdjek el már most vissza venni? Nem szeretném hogy ha szexelek, 1 perc alatt elmenni
2017. márc. 15. 11:16
1 2
 11/17 Tompadúr ***** válasza:

Nincs ezzel baj, annyit játssz magaddal amennyit szeretnél. Majd annál jobban fogod értékelni az igazi férfi(vagy női, ki tudja...) kényeztetést ha arra kerül a sor. Érthető ha be vagy indulva. Fiatal vagy és tele energiával szexualitással. Legszebb idők ;)

26/F

2017. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves egészségedre. :D
2017. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gyere át;)
2017. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem sok napi 4-5.
2017. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mikor meg szingli voltam en is pont ugyanennyit masztiztam egy nap. A mennyiseggel szerintem nincs gond(mert en kifejezetten lassan megyek el, amiota van valakim), de ha attol felsz, hogy tul hamar elmesz a csucs elott erdemes belassitani, esetleg meg le is allni par masodpercre(persze nem kozvetlen orgazmus elott, hanem mikor erzed h na most ha igy folytatom elmegyek) es igy szep lassan elhuzhatod.

Szex kozben pedig eleg csak annyi, h nen izgato dolgokra gondolsz(pl h majd takaritani kell stb. es ezzel is kesleltetheted)


18/L

2017. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15#

Miért lenne az jó, ha lassan menne el? Nem jobb minél több orgazmust átélni a szeretkezés alatt?

2017. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lány vagy, ennyi egyáltalán nem sok. Időnként még nekem is összejön ennyi fiúként, ha nem is túl gyakran.
2017. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!