Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napi 4-5 maszti soknak számít?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi 4-5 maszti soknak számít? 22l

Figyelt kérdés
Épp nincs barátom és elég sokat masztizok. Nagyon gyakran felizgulok és hamar elélvezek. Nem lesz ez baj ha lesz valakim? Vagy kezdjek el már most vissza venni? Nem szeretném hogy ha szexelek, 1 perc alatt elmenni
2017. márc. 15. 11:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elég soknak számít, és nem hiszem, hogy hosszútávon jót tesz. Nekünk a barátnőmmel volt ebből problémánk. 19
2017. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen többször masztizok, napi 6-7.😉 Ha lenne barátom, nem lenne gond.. 18/L
2017. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Kicsit soknak tunik.dehat ha ennyiszer kivanid nincs ezzel baj.
2017. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat vagyok felizgult állapotban. Nekem is néha összejön a napi 4-5 maszti, de csak hetente egyszer, aznap amikor nem dolgozom.


28N

2017. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát annyit tehetsz hogy az egyes alkalmakat elnyújtod nem 2 perc alatt akarsz elmenni. Azt hogy napi hányszor kívánod hát az lényegtelen én is gyakran kívánom a szexet, napi átlag 2-3 általában meg van, masztizni jelenleg nem kell, de barátnőm előtt nekem is volt olyan napok mikor 4-5 alkalom tuti kellett. 25/f
2017. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Annyi bajod származhat, hogy hozzászoksz ehhez az ingerhez, és a későbbi pároddal is így fogsz tudni elélvezni. Persze, ha egyébként is kizárólag a csikló ingerlése révén tudsz a csúcsra jutni akkor nincs probléma.

Attól szerintem nem kell tartanod, hogy ha lesz valakid akkor is ilyen gyorsan kielégülsz. Az ember magának sokkal gyorsabban el tudja intézni. Mikor valaki más csinálja az más érzést ad, illetve kettesben nem csak magadra kell figyelned.

2017. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem megy a napi teendőid rovására, addig nem sok. Pasival Úgyis más érzés. Ha meg esetleg kevés a pasi, az ujjaitok mindig kéznél lesznek, hogy rásegítsetek 😉
2017. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha gyorsan elélveznél! f.
2017. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Soknak számít, de nem lesz bajod tőle.
2017. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
addig csináld amíg tudod, szóval hajrá, de nem kell félned, hogy valami bajod lesz.
2017. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!