Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha még szűz vagyok de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még szűz vagyok de először egy lánnyal akarom csinálni?

Figyelt kérdés
Lefeküdni pasival csak igaziból szeretnék, nem úgy hogy másik héten már szakítunk...stb

2017. márc. 11. 21:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
Nagyokos válaszolók, ti tudjátok, mennyi a koszinusz 90 fok, kapásból? Nem? Pedig eléggé alap dolog. Akkor mit vagytok kiakadva, ha a kérdező nem úgy tud valamit, hogy ti?
2017. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%

Nincs ebben semmi meglepő, számos hetero ki akarja próbálni a másik nemet. A melegek is szokták mondani, hogy egy buliban simán kavarnak heteróval is, mert izgatja őket a dolog.


Annyi, hogy a lánnyal mindenképp beszéld meg, hogy neked csak ennyit jelent, és nem lesz folytatás. (Ha esetleg találsz jelentkezőt.)

2017. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező: nem gáz, azt tedd ami neked jó. Nem kell megosztanod senkivel sem. A te életed,a te döntésed!


Primitív dolog veszekedni olyan dolgokon ami relatív- Nekem az a full biszex aki ugyanúgy néz a másik nemére mint a sajátjára. Én nő vagyok, szexeltem már nővel/nőkkel férfivel, férfiakkal. A szexet élvezem minden felállásban, de ennyi. Kapcsolatot csak férfivel tudok elképzelni. Voltam már menyasszony is... Biszexnek vallom magam én is, de nem 100%-osan.


Én is lánnyal voltam először, jó volt.

2017. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, bár én ezt leszbiként mondom, szóval nekem nyilván nem. :D

De egyébként sem tartom gáznak, mert csomó olyan heteró van, aki kíváncsi a saját nemére is (bi-curious), vagy a másik opció, az pedig az lehet, ami szintén vonzhat heteró lányokat, hogy azért, próbálják ki lányokkal, akár csak a csókolózást, vagy a szeretkezést is, mert csalódtak pasikban, és a lányokban pedig a gyengédséget látják pl., és ezt keresik...

De igazából mindegy is az összes ilyen kategorizálás, addig, amíg te boldog vagy, ha lefekszel egy lánnyal, vagy akár kapcsolatba is kerülsz vele, vagy egy fiúval, vagy akármi, addig oké :)

2017. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2017. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még azt sem tudod, mit szeretnél, mi az amire neked szükséged van. Ez lehet azért is mert még nagyon fiatal vagy, de azért is, mert eleve csak próbálkozni szeretnél és azt szeretnéd kideríteni, hogy végülis mi az ami téged vonz a szexualításban. Ez egyáltalán nem gáz. Ám de ne várj csodát, mert könnyen csalódhatsz, ha túlzott elvárásokkal indulsz a dolognak és erre rá is feszülsz. Ha tudod, hogy először egy lánnyal akarod megtenni akkor tedd azt. De az első pasitól ne várd el, hogy másnap is mellette kelsz fel, mivel a fiatalok többségénél a vágy sokkal erősebb mint az érzelem. A kettő közt csak annyi a különbség, hogy a vágy elmúlik sokkal hamarabb mint az érzelem, ha nincsenek szilárd alapjai a kapcsolatnak. Azaz sokkal hamarabb jársz úgy, hogy az első parnereddel egy vagy esetleg csak pár alkalom lesz az egész, minthogy aztán évekig vagy életre együtt maradjatok. És ez teljesen normális is így. Mértékkel ugyan, de a fiatalság arról kell szóljon, hogy megismerd önmagad, azt hogy mi tesz boldoggá, hogy rájöjj mit szeretnél és mit nem. Ezt csak tapasztalás útján fogod megtudni és normális esetben fogsz csalódni is, nem is egyszer, de legalább megtanulod mire kell odafigyelned legközelebb.

Még valami. Annak általában soha nincs jó vége, mégha aztán 10-20 évig is tart, ha valaki tapasztalatlanul az első társával marad együtt. Általában az ilyen kapcsolatok 100%-ban 1-2 gyermek megszületése után roppant rondán érnek véget (10-ből 9 ilyen esetet láttam a saját szememmel és a 10. se fog kitartani a 20. évfordulóig a hajdani iskolás szerelemmel.)

2017. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy hetero
2017. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!