Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok csinálni ha még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni ha még szűz vagyok és mindenki furcsálja?

Figyelt kérdés
majdnem össze jöttem egy sráccal második talin szexelni akkart és megmondtam neki hogy szűz vagyok és szépen elhajtott mert azt mondta hogy neki a kapcsolatban fontos a szex
2016. aug. 22. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Egy kapcsolatban valóban fontos a szex, de a srácnak csak a szex volt fontos, nem az, hogy kapcsolatotok legyen. :)

Nem kell semmit sem csinálnod.

A szex nem verseny. Akkor tedd meg amikor szeretnéd. HA valaki ezért elhajt, akkor vele nem vesztettél semmit se.

Sok fiú a szüzességet nem tudja értékelni, csak b.a.s.z.n.i akarnak.

Legyen az az első aki megérdemli, hogy örök emléked legyen. Nem kell hogy kapcsolatban legyen, vagy szerelemből, a lényeg, hogy TE akard. Addig meg randizz pasizz. És nem kell reklámoznod, hogy szűz vagy. Természetes, mindenki volt egyszer. :D

Mondjuk persze ha már elmúltál 18-20 akkor ezt nem árt idejében tudatni, mert abban a korban már kevés lány szűz és a srácok természetesebbnek veszik hogy előbb utóbb lesz szex. Legyen meg a lehetőségük mérlegelni, hogy vállalják e, hogy rád esetleg várni kell, vagy sem.

2016. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mekkora paraszt volt a srác, hihetetlen... -.-

Oké hogy fontos, de attól még honnan tudja hogy nem lenne?


Hát nézd, válogass amúgy a pasik közül elég sok barom van, mint pl a fenti esetben is - te is megtalálod azt, akivel majd együtt fogsz tudni rendesen lenni.


Hány éves vagy amúgy? Meg ha úgy érzed és te nem szeretnéd még elveszíteni az is teljesen érthető, meg második talinál is lehet hogy hamar lett volna a szex.

2016. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amikor ugy erzed keszen alsz szerintem ted meg,persze nem mindegy kivel es hol csinalod szamit a korulmeny elso alkalomkor
2016. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is elhajtottalak volna. Nehogy már fél éveket kelljen könyörögni.
2016. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Sok fiú a szüzességet nem tudja értékelni, csak b.a.s.z.n.i akarnak.

Legyen az az első aki megérdemli, hogy örök emléked legyen."


Mert nincs is rajta mit értékelni. És nem egy jutalom, amit ki kell érdemelni.

2016. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Jaj 43%-os, te minden kérdésnél megjelensz ezzel a dumával? Igen tudjuk, hogy te szóba se állsz szüzekkel, de akkor azt nem értem, miért ezeket a témákat csócsálod. Hol a francba írta a kérdező, hogy az első nyugdíjáig várni akar? Gondolom a randik között napok, max. hetek teltek el. Gondolom, ha meg lefeküdt volna vele, akkor meg az lenne a bajod, hogy szüzen, hogy lehet ekkora k****. Istenem, nektek semmi nem jó :D
2016. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És te neg a hozzád hasonlók mindig csontig benyaltok a szüzeknek? Baromira unalmas már.
2016. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!