Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom még szűz de nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még szűz de nagyon kívánom, mit tegyek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Én már nem vagyok szűz, viszont ő igen. Eléggé érdekli őt sok minden(pettingelés) és csináltuk is már, de nagyon kívánom és szeretnék vele lefeküdni, de nem tudom, hogy ezt csak így megmondjam neki(félek,hogy korainak tartaná) vagy pettingelés közben benyögjem,hogy szeretném már.tapasztalatokat,hasonló helyzeteket és, hogy ti mit csináltatok/csinálnátok meghallgatnám.
2016. aug. 22. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy kívánlak és szexeljünk, ennyi. Nem kell túlbonyolítani.
2016. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bárhogy is döntesz a megfelelő védekezési módszerről gondoskodj!!!


23F

2016. aug. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Viv02 válasza:
Nekem tavaly volt egy nálam 6 évvel idősebb barátom. (Én 16, ő 22) Ő még szűz volt, én már nem. Célozgattam neki egy idő után, mikor már 1,5-2 hónapja együtt voltunk, de sosem lett belőle semmi. Aztán szülinapomkor benyögte, hogy na hát ő most akarja (buli volt, mindkettőnkben volt alkohol), persze akkor meg én nem akartam, mert hajnal 5-kor már k*rvára fáradt voltam. Végül mégis szeretkeztünk, de nem volt olyan jó, mivel ugye ő velem vesztette el a szüzességét és kb. 3 percig ha tartott, arról már nem is beszélve, hogy én el se mentem.
2016. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SIDLER22 ***** válasza:

Mondd meg neki hogy szeretnél vele lefeküdni. A legtöbb fiú egyből belemenne.

16/F

2016. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Petting közben kezd el vetkőztetni, megérinteni a péniszét, kényeztetni. Hidd el, bármi gátlás van benne, bele fog menni az aktusba.

Vagy egyszerűen felhozod a témát egy beszélgetéskor, hogy kívánod, vele szeretnél lenni, stb.

Sok szerencsét!

18/G

2016. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!