Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kívánom a szexet de még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánom a szexet de még szűz vagyok. Keressem meg az igazit vagy feküdjek le csak ugy valakivel?

Figyelt kérdés
Van aki megbánta hogy nem szerelemből szexelt először?

2016. ápr. 21. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Én nem szerelemből szexeltem először és nem bántam meg. :) 26/F
2016. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lány vagy pasi vagy?
2016. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2016. ápr. 21. 17:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Hát én is így vagyok.

Szerintem nehéz olyan partnert találni aki egy nem tapasztaltal is szexelne. Persze nem mondom hogy nem lehet találni...


23/F

2016. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
18
2016. ápr. 21. 17:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha csak úgy egy ismeretlennel lefekszel az nem fog foglalkozni azzal hogy te még szűz vagy és emiatt lehet hogy rossz lesz,szerintem várd meg amíg megtalálod azt a személyt akit tényleg szeretsz.
2016. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Csak úgy (egyszeri alkalomra) nagy butaság lenne szűzen.
2016. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kívánom, és úgy vagyok vele, hogy ezt ki kéne használni. Csinálnám újra szűz lánnyal, de az ilyen egyszeri alkalmat inkább kihagynám. Úgy a legjobb ha ismerjük, szeretjük egymást annyira, hogy örömet okozzunk a másiknak, és ez tegyen boldoggá, ne önző módon elélvezzünk és aztán mindenki megy a maga dolgára...
2016. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalom nagyon nagy hatással lehet a jövőbeli szexuális életedre. Én biztos nem veszíteném el egy idegennel. Az egyéjszakás kalandokat egy nem szűz nőnek is van, hogy nehéz "feldolgoznia". Van aki nem tud mit kezdeni azzal az érzéssel, hogy ennyi volt, soha többet nem látjátok egymást, senki nem keresi a másikat stb.
2016. ápr. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!