Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudom egy pasinak kiverni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom egy pasinak kiverni? 18/L

Figyelt kérdés

Most van először pasim, már két éve együtt vagyunk, és megbeszéltük, hogyha elkapni minket a hév, akkor esetleg, biztosak vagyunk-e benne, hogy akarjuk.


És én azzal szeretném meglepni a szülinapján, mikor nálunk alszik, hogy "közelebb" engedném magamhoz, és akkor, ha arra kerülne a sor, akkor kiverném neki.

De, nem tudom, hogy, hogy kell kiverni egy férfinak úgy, hogy jól essen neki.


A válaszokat előre is köszönöm!


A párom hamarosan 20 éves lesz



2017. márc. 10. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Féltés, óvás meg tiltás helyett inkább nevelést és egészséges világnézetet kellene tanítaniuk neki, de ez már csak az én véleményem.

Nem gondolom, hogy egy 18 éves lány ne lenne képes önszántából eldönteni, hogy mit akar és, ha normálisan lett nevelve normális morális értékrenddel akkor felesleges a féltés onnantól fogva.


Bár ez már kicsit offtopic, nem a szüleidet akarom ostorozni szóval vedd figyelmen kívül amit írtam, a 73%-os válaszolónak szólt elsősorban.

2017. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Most komolyan, 18 évesen ilyet kell kérdezned? Az oké, hogy szüleid prűdek, de se osztálytársaktól nem hallottál soha semmit, vagy ott a net, tv, újságok stb. Eléggé troll szaga van az egész kérdésnek :)
2017. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
használd a szád.
2017. márc. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
Nagy meglepi lesz ha az ő gépéről válaszolgatsz...
2017. márc. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jaguar-Warrior,

a nevelésben igazad van, a kérdés mutatja a legjobban. Tulajdonképpen még szerencsés: a meleg szülő-gyermek kapcsolat másként is végződhetett volna. Több ráutaló szót nem írhattam. ;-)

2017. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kalapáccsal. Jó nagyokat ütsz a szájára, kivered a fogát. Utána kérd, hogy szájjal kényeztessen téged, ami így sokkal érdekesebb lesz.
2017. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!