Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudom egy pasinak kiverni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom egy pasinak kiverni? 18/L

Figyelt kérdés

Most van először pasim, már két éve együtt vagyunk, és megbeszéltük, hogyha elkapni minket a hév, akkor esetleg, biztosak vagyunk-e benne, hogy akarjuk.


És én azzal szeretném meglepni a szülinapján, mikor nálunk alszik, hogy "közelebb" engedném magamhoz, és akkor, ha arra kerülne a sor, akkor kiverném neki.

De, nem tudom, hogy, hogy kell kiverni egy férfinak úgy, hogy jól essen neki.


A válaszokat előre is köszönöm!


A párom hamarosan 20 éves lesz



2017. márc. 10. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Csinálod ahogy tudod és megkéred, hogy mondja hogyan jó neki, irányítson.

Csak félve kérdezem meg, nem kellene már lassan nagyobb léptekkel haladni a szexualitás felé? Persze a ti dolgotok, de na. 2 év után még semmi?

2017. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem a szüleim nagyon az ilyesféle testiségek ellen vannak, és ha véletlenül valahogy rájönnének, akkor szerintem kikapnék, hiába vagyok már 18 :/
2017. márc. 10. 21:47
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a választ
2017. márc. 10. 21:47
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

A hímvessző végén a fityma rugalmas és bő. El tudja takarni a makkot, de hátra lehet húzni, és akkor a makk szabaddá válik. Ez az a mozgás, amellyel a fiúk maszturbálnak. A hüvelyk és mutatóujjaddal formálj gyűrűt a pénisz szárán, és mozgasd a bőrt föl-le. Ezáltal a fityma le-föl csúszik a makkon, és kész. Pár perc után jön az áldás.

Persze ez csak a legalapabb változat. A legérzékenyebb rész a makknak az az oldala, ami feléd néz, és egy püspöksüveg alakban egyesül a fityma letapadó oldalával. Itt finom kézzel izgatva csodás eredményeket lehet elérni.

Ezt a részt nyelvvel is lehet kényeztetni, pl. úgy, hogy a makkot a szádba veszed, és a nyelvedet arra az érzékeny részre helyezve finoman símogatod. Ezt már nem nevezzük kiverésnek, de ennek ellenére igen élvezetes. Születésnapra nagyon alkalmas. :)

A pasid viszonzásképpen szintén bevethet hasonló praktikákat, ezt most nem írom le, mert nem kérdezted. Tudod mit? Mondd el neki te. Az külön remek élvezet, mármint beszélni róla.

2017. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek a szüleid, van bátyád/nővéred?
2017. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

:D nap vicce!

Köszi, szebb lett az estém!

2017. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

#4 köszönöm :)


5# Egyke vagyok. Anyum: 54, Apum: 60


6# De most miért? :o

2017. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Bocsi, nem saját gépről vagyok, hanem a barátoméról. (Utcsó voltam, és egyben a kérdező)
2017. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor a szüleid prűdek. Azon sem csodálkoznék, ha életükben csak egyszer szexeltek volna.

Ennek ellenére neked nem a szüleidnek kell megfelelni. Ha te kívánod a barátodat akkor hadd szóljon, de ha mindez elég mindkettőtöknek ahogy tegyetek úgy ahogy nektek jó, én csak saját magamból indultam ki.


Egyébként nem erre konkrét kézikönyv, ha olvasottak alapján próbálod meg csinálni, szinte biztosan nem fogja élvezni. Ez tipikusan olyan amit könyvből nem lehet megtanulni.

2017. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jaguár-Warrior,

a szüleit senki sem választja, egyébként pedig féltik a lányukat. A nemi életükről nem tudhatsz.

A kiverést aligha lehet elrontani, pláne első akcióként. Szerintem, ha a lány követi a "szakácskönyvemet", nem hibázhat. De majd elmondja, ha rossz tanácsot adtam. :)

(#4)

2017. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!