Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyiket választanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyiket választanátok? Alacsony (165cm) csúnya, vagy jóképű magas biszex (inkább meleg) akivel talán havi szinten 1x van nemi aktus, ellenben az alacsonnyal, aki mindig csinálná?

Figyelt kérdés
A kérdés valós, én vagyok az alacsony, haverom a biszex. Én 32f.- ő 28/f

2017. márc. 9. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10, mit szépítsek, nem jönnek be az alacsonyabbak. Volt már 1-2 cm-el alacsonyabb, de fura is volt, magassarkúban pedig már szinte nevetségesnek éreztem a szitut. Lehet lepontozni, de ez az igazság, na meg ez egyéni vélemény, lehet mást nem zavar.

Viszont a lányok nagyobb része nem ilyen magas, nekik kérdező magassága nem lehet akadály, a "csúnyaság" pedig szerintem is relatív.

#9

2017. márc. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is biszex vagyok, csak lány.

Nyilván azt választanám, aki SZÁMOMRA helyesebb, ez pedig nem függ össze az illető magasságával.

Láttam már nagyon helyes alacsony pasikat és kifejezetten ocsmány magasakat is, de persze fordítva is.

2017. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
tuti a magasat választanák
2017. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, eléggé egyéni módon működök: Vagy tetszik valakinek az arcberendezése, vagy nem. És ezt a kérdést sajnos nem tudom megkerülni. Utána következik minden más, ha egyáltalán következik. Azt meg ne gondold, hogy a szerinted jobb képű haverod szerintem is az.
2017. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!